Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha nem nem vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha nem nem vagyok egy izgalmas személyiségű lány, akkor sosem lesz senkim?

Figyelt kérdés
Nem igazán vannak hobbijaim, filmeket nézek, internetezek. Nem járok discoba, nem dohányzom, nem fogyasztok alkoholt. Tehát nincs olyan dolog, amiért érdekes lennék a fiúknak. Amikor szakítottak velem a fiúk, akikkel jártam akkor sem mondták a valódi indokot. Tehát gondolom velem lehet a baj.
2015. júl. 5. 17:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Dehogynem, biztos fogsz találni, csak ne bújócskázz, hanem gyere elő , hogy megtaláljanak.
2015. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem izgalmasnak kell lenned, hanem fontosnak. Az izgalom úgyis eltűnik, amikor kiismeri egymást két ember. És akkor kalap, kabát?! Nem. A személyed legyen fontos, az, aki te vagy.
2015. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Interferencia ***** válasza:
0%
De lesz; eddig is voltak.
2015. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Miért kellene, hogy mindig pörögjön az ember? :) Akkor jó igazán egy kapcsolat, ha csak együtt is jó, amikor nincs pörgés. Néha persze kell program, de nem egyfolytában. Meg rengeteg hobbi pénzbe is kerül, fizesse az, akinek van arra pénze. Mert manapság már az a divat, hogy kinek van menőbb hobbija, mivel tudunk rátenni még egy lapáttal a másik emberre...
2015. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
19%

Nos,hol is kezdjem?! A leírásod alapján önbizalomhiányos,konzervatív, csendes, kis félénk nyuszi lehetsz, akinél rengeteg a tabu téma. Mivel mindentől és mindenkitől félsz, így nem bízol senkiben, rosszat feltételezel. Gondolom attól is félsz hogy megerőszakollak neten keresztül, ezért nem is írok privátot, úgyse mernél válaszolni...

24 éves korodban fiúnak hívni a férfiakat elég árulkodó jel.

Tuti hogy szexuális téren is visszamaradott vagy, különben már lett volna szexben részed, mivel aki kívánja, az máshogyan viselkedik, tüzes,huncut,vad lesz...stb.

Ha semmilyen vagy,akkor ne csodálkozz hogy nincs párod. Minden hiányzik belőled ami egy nőt vonzóvá tesz.

Egy igazi nő okos, vicces, szexi, csábító, magabiztos, céltudatos, egyéniség.

2015. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nincsenek hobbijaid? Már fel is soroltál kettőt: filmezel és internetezel. Arra meg nem is tértél ki, hogy interneten mit csinálsz, én millió és egy dologgal szoktam foglalkozni, amiket össze lehet foglalni "internetezés" címén. Gondolod, hogy ez olyan ritka? Fiúban is rengeteg az ilyen, én pl. most, hogy nincs suli, alig járok ki emberek közé, heti két alakalom már extérmnek számít. Amúgy itthon vagyok és a szabadidőmet netezéssel és sorozatnézéssel töltöm, meg (netről leszedett) könyvekkel. Szerintem egyáltalán nem vagy unalmas, csak hasonló érdeklődésű embereket kéne keresned. A személyiség meg más kérdés és kb. semmi köze ahhoz, hogy mivel töltöd a szabadidődet, legalábbis az én fogalmaim szerint.
2015. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!