Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarnak járni a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak járni a nők egy olyan pasival aki egyértelműen vonzóbb külsőre a másik nem számára, mint ők?

Figyelt kérdés
2015. nov. 3. 11:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hogy mi?
2015. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
Mert nők. Minden téren a legjobb jár alanyi jogon. Ha ezt megkérdőjelezed vagy gúnyosan beszélsz róla, akkor megköveznek vagy lepontoznak.
2015. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert megtehetik. Manapság a legjobb pasik is a legrondább nőknek udvarolnak.
2015. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

A nőket ilyen szemmel ne próbáld megérteni. Elképesztő nekem is, amikor külsőre vonzó, 2 méter magas, szőke hosszúkás hajú, sportos alkatú, jóképűnek mondott pasiként nálam külsőre sokkal kevésbé vonzó nők utasítanak el. Mondjuk hogy vagyok 10-ből 8-as kinézetű férfiként. Emellé azért jó dumásnak és kezdeményezőnek, tökösnek tartom magam.


És persze simán dugnék 10-ből 6-os lányokkal is, de még tőlük is gyakori az elutasítás. A NŐK ÉS FÉRFIAK TELJESEN MÁSHOGY MŰKÖDNEK. Mi pl szexuális vonzalomnál objektíven csak a külsőt nézzük. De a nők egy csomó más fas-.zságot is figyelembe vesznek. Ezt el kell fogadni.


A titok, hogy sokat kell próbálkozni. Sokan azt mondják hogy mekkora álompasi vagyok és biztos minden nő ott dörömböl az ajtómban, de nekem is kb. 10-ből 1-2 lánnyal, akivel összejönnek a dolgok, akiknél próbálkozom. A nők teljesen más világ.

2015. nov. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
"De a nők egy csomó más fas-.zságot is figyelembe vesznek" - aranyos eufémizmus arra hogy MINDEN téren a tökéletes kell nekik :)
2015. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5: A szexet és a párkapcsolatot válasszuk külön.


Találkozom egy külsőre szép, de belsőre nekem nem megfelelő nővel. Akkor mindenképp legalább megdugom, ha már látom, hogy kapcsolat nem lehet köztünk.

A nők többsége viszont sajnos olyan, hogyha kapcsolatot nem tud elképzelni, akkor semmit se.


És igen, én kb első látásra tudom minden lányról, hogy megdugnám-e vagy sem. De egy nőnek néha hosszú randik és találkozások sora kell ahhoz, hogy eldöntse, akar-e szexelni egy férfival.

2015. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#6


szerintem jópár srác is így van ezzel. Elsőre ismeretlenül szexelni? Izé... Végül is lehet, de ott 100%-ban a saját élvezetemre mennék, ismeretlennek minek pedálózzak?

2015. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Talán azért, mert nem minden a külső? :"D


Oké, pontozós rendszerben mondva:

volt már olyan, hogy találkoztam egy számomra 10/8-9-10-es sráccal, de a személyisége nem fogott meg, nem tetszett férfiként, valami hiányzott.

Majd egy 10/6-7-es srácnak olyan volt a személyisége, hogy hűű de megfogott benne valami.


Érted? :D Nem minden a külső.


És igen, a legtöbb nő csak kapcsolatban akar szexelni, mert a legtöbb nő nem szexelni akar, hanem szeretkezni, amihez érzelmek kellenek.

2015. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8


És az is csak akkor, ha a csávó mindenben a tökéletes + 10%-ot nyújtja vagyis mindig 110%-on teljesít.

2015. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Na most akkor én nem értem a kérdést?

Szóval hogy van egy pasi, aki nagyon jó, akkor azzal azért nem akarok járni, mert ő sokkal jobb pasi, mint amilyen én vagyok nőben? Ha így van a kérdés, akkor viszont nem értem az első pár válaszolót.


A kedvesem például sokkal jobb pasi, mint én vagyok nőben. Vonzóbb, csinosabb, okosabb, műveltebb, gazdagabb, fiatalabb, minden téren jobb, na. És nem akartam vele járni. Egyrészt nagyon sokáig tartott, amíg meggyőzött arról, hogy tényleg pont én kellek neki, másrészt meg a mai napig is vannak rossz érzéseim, hogy nem illek hozzá.

Jobban szeretem a kiegyensúlyozottabb kapcsolatokat.

2015. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!