Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarnak járni a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak járni a nők egy olyan pasival aki egyértelműen vonzóbb külsőre a másik nem számára, mint ők?

Figyelt kérdés
2015. nov. 3. 11:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondok pár példát a saját életemből...

1. Külsőre tökéletes, de súlyos személyiségzavaros férfi. Kavartam vele egy ideig, randizgattunk, de folyton úgy éreztem, hogy leszívja az összes energiám.

2. Külsőre tökéletes férfi, nulla érzelmi intelligenciával. Kvázi közölte, hogy neki JÁR a nő, akit ő kinéz magának, udvarolni, energiát befektetni nem hajlandó. Ő eldöntötte, hogy kellek neki, érezzem megtiszteltetésnek. (Nem éreztem annak.)

3. Külsőre tökéletes férfi, de két épkézláb mondatot nem tudunk váltani, mert buta, műveletlen.


És akkor ott van a párom, aki külsőre nem tökéletes, mondjuk az én ízlésvilágom szerint 10/6-7 (már ha nagyon muszáj pontozgatni, mert nem szokásom amúgy), bár lehet, hogy mások szemében kevesebb lenne, mert más az ízlésük... viszont intelligens, figyelmes, magas érzelmi intelligenciával rendelkezik, képes és hajlandó is udvarolni, energiát fektetni a kapcsolatunkba és ettől tudom NAGYON vonzónak látni. Nekem jelenleg ő a legvonzóbb férfi a világon, mert az ÖSSZES tulajdonságát veszem figyelembe.

2015. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

#11


Ennek félrejárás lesz a vége részedről :) Mert még mindig nem lesz elég vonzó csak mint érzelmi támasz és/vagy apajelölt.

2015. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egy szupermodell sem lehet mindenki esete. Bármennyire a kiszemelted súlycsoportja fölött állsz (eleve ki szerint? ha idegenek szerint, mi közük hozzá, úgysem ők döntik el. Ha szerinted, mit akarsz tőle egyáltalán? Ha csak kell valaki, akire lenézhetsz, tényleg jól dönt, ha visszautasít), nem KÖTELES vonzódni hozzád.
2015. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

# 12: Exem sem volt adonisz, 12 évig voltam hozzá hűséges, pedig sok egyéb probléma is volt a kapcsolatban. Elég felnőttnek érzem magam ahhoz, hogy ha valaki mellett elkötelezem magam, akkor nem akarok mást.

Gyereket pedig nem tervezünk a mostani párommal. Nekem már van, ő pedig nem szeretne.

2015. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
" Nekem már van " - jah, az más, ez így megmagyarázza hogy tarolt a rondább fickó. Apajelölt a gyereknek :)
2015. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki maga dönti el, ki a vonzó számára, és minden normális ember olyan párt választ, aki tetszik is neki. Még akkor is, ha vonzóbb az ellenkező nem számára, mint ő maga. Én is így jártam. Ettől még az ízlésem nem változik:)
2015. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Várj, értelmezzük a kérdést, tehát melyik nem számára legyen vonzóbb a párunk? Kihez képest másik nem?

Nem mindegy, hogy a párom a férfiaknak tetszik jobban vagy a nőknek. :-)

Mellesleg én olyat szeretnék páromnak, aki számomra vonzó, nem nagyon foglalkoztat, hogy mások mit gondolnak.

2015. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!