Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kötődés hiánya vagy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötődés hiánya vagy csak az igazié?

Figyelt kérdés
Évek óta azzal a problémával szembesülök,hogy nem tudok igazán kötődni senkihez. Szerelmes se voltam még,mindig csak fellángolások voltak, és azok is nyilvánvalóan kihunytak egy idő után. Nem tudok kötődni, vagy csak nem a megfelelő emberekkel hoz össze a sors? Nyilván nincs tökéletes pár senkinek,de mindig voltak alapvető problémáim. Nyugis ember vagyok, és általában mindig hisztis barátnőim voltak. Kedves vagyok és odaadó,de egy idő után nem tudja az ember "megjátszani" az érzéseit. Azért tettem idézőjelbe, mert nem igazi megjátszás volt, alapvetően is ilyen vagyok, de nem szívből jött egy idő után. Mindig mondják,hogy az ellentétek vonzzák egymást. Erre tudok én is példát az ismerőseim közül,de nálam pont az ellentéte van. Úgy érzem,hogy ahhoz tudnék a legjobban kötődni,aki hasonló mint én. Nem tudom eldönteni,hogy a kötődéssel van-e bajom, magammal, vagy csak nem a megfelelő emberekkel probálkozom. Elég rossz családi körülményekből jövök. Valószínűleg a lelkileg nem teljesen 100%-as embereket húzom magamhoz, és ők is magukhoz, ezért szedek ki folyton "rossz almákat". Velem van a baj,vagy másokkal?

2016. febr. 21. 18:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire bonyolítani, nem vagy kapcsolatfüggő ezért nincs is szükséged senkire, hogy boldogulj az életbe és emiatt csak olyannal tudsz együtt élni akibe igazán szerelmes vagy és mivel szerelmesek átlagba 3-4 alkalommal leszünk életünk során ezért így igazán nehéz, meg. Hidd el, ez a legmegfelelőbb válasz én is dettó ilyen vagyok, a barátaim mondták nem vagyok normális, aztán tudatosan figyelve a kapcsolatukat és őket meg környezetemet, rájöttem velem minden rendben.

Minden nő hisztis, ezt jobb ha elfogadod, de ha egyszer szerelmes leszel,nem fog érdekelni.

2017. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!