Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok senkit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok senkit magamnak? 19L

Figyelt kérdés

13-16 éves koromban volt egy pár barátom, de nem lehet kapcsolatnak hívni őket. Csókon és tapizáson kívűl semmi sem történt. 3 év telt el, és azóta sincs barátom.

Próbálkoztam ismerkedni, de nem nagyon futottam, olyannal össze, akivel jól kijövök és járni is akar velem. Pedig mások szerint nem vagyok csúnya. Mindig megbámulnak, de csak kevesen, nagyon kevesen mernek próbálkozni, ha egyáltalán próbálkozik valaki. Én meg nem merek, mert ismeretlenekkel szemben elég félénk vagyok, nem tudnék feloldódni. Elég kevés az önbizalmam.

Lassan 20 éves vagyok, nulla komoly kapcsolattal. Már kicsit félek is összejönni bárkivel is, mivel elég tapasztalatlan vagyok.


2016. febr. 15. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Küldj egy képet magadról! :)
2016. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Régen én is olyan voltam, mint te. Mára már könnyen el tudok beszélgetni idegenekkel. Megszólítani őket...

Ez férfi létemre óriási hátrány volt.

Jelenleg ott tartok, h ismerjedés könnyen megy, viszont a kapcsolat kialakítás nagxon nehezen. Már kezd alakulni, de még mindig félek a randira hívástól, az első csók kezdeményezésétől...


Buszon vagy hasonló helyeken kezdj el beszélgetni idegenekkel, hogy javítsd ezt a hibádat. Mert ha találkozol az ideális pasival, és nem mersz majd negszólalni sem, az nagy baj lesz. Gyakorolj! :)


27F

2016. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is,semmiről nem vagy lekésve, ezt leszögezném.

Nem szabad görcsösen állni a dolgokhoz,ezek jönnek majd maguktól.

Önbizalommal,önbecsüléssel hogyan állsz?

2016. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ezzel én is így vagyok. És a mai napig nincs senkim. 23/F
2016. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első csókom nekem 19 évesen volt, kapcsolatom 20 évesen, de én egyáltalán nem is stresszeltem magam ezzel, bár most, hogy volt már élményem hiányzik a dolog lassan 2 év egyedüllét után.


Amúgy nekem a félénk lányok annyira nem tetszenek, nem lehet velük normálisan beszélgetni, abból pedig sokszor úgy tűnik, hogy nem vagyok nekik szimpatikus.


Mindenképp gyakorold azt, hogy idegenekkel beszélsz, esetleg egyetemre, ha mész, akkor a gólyatábort ne hagyd ki, új közösségek megismerése mindig jó, akár tanulás, sport által lehetne még sorolni.


22/f

2016. febr. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Járj el konditerembe, vagy bulizni:)
2016. febr. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!