Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem találok magamnak rendes lányt?

Figyelt kérdés

19/F

Mért nem tudok találni magamnak egy normális párt?

Nem vagyok az a hű de bulizós típus, de nem is vetem meg nagy ritkán. Az ismerkedések nagy része pedig ott történik. (Azt hiszem)

Nem vagyok az a páwa yolow divatp*tk*ny, de nem is a kínaiból öltözködöm. Az ismerőseim okosnak és bölcsnek tartanak, köztük volt barátnőm is.

Ő volt eddig az egyetlen komolyabb kapcsolatom.

Ma már nem tudok csak úgy elbeszélgetni egy lánnyal a semmiről és megnevettetni őket, ahogy a korombeli srácok.

Nem tartom magam egy Brat Pitnek, de gyönyörű lányok mondták már, hogy járnának velem, csak a dumámmal mindig elb*sz*m. Járok konditerembe, szóval nem vagyok az a csontrakéta alkat sem.

Csak valahogy a beszélgetés nem megy a lányokkal. Olvasgattam, hogy a sok olvasás segíti a kommunikációs készséget, így rá szánom magam az olvasása hátha javulok.

Általában, ha beszélek egy lánnyal fb-on az maximum 1-2 napig megy, aztán nem tudok mit mondani, megnevettetni meg pláne.

CSAJOK, pasik valami ötlet, tipp?



2016. febr. 7. 01:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindig legyen egy kérdésed a mondanivalód végén, ne az időjárásról, ha lehet. :D

Légy empatikus,viccelődj,egy kis perverz ugratás , kicsit nem árt,ha magadat is futtatod, remélem értesz.

Nem kell görcsölni, csak lazán,nem Merkellel tárgyalsz.

2016. febr. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fejleszd a személyiséged! Ahogy leírtad külsőre teljesen rendben vagy, és szerintem a belsőddel sincs gond, csak kicsit leblokkolsz a csajoktól! Nem kell! Legyél érdeklődő, a csajok szeretnek beszélni, és jólesik nekik, ha azt érzik, hogy valóban érdeklődsz. Dobj fel témákat, kérd ki a véleményüket, és amennyire csak tudod add önmagad! Hidd el belejössz majd! :)
2016. febr. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Régen ilyen voltam. Minden lánnyal kijöttem, tudtam viccelődni velük, flörtölni, ekkor hódítottam meg volt barátnőmet is, ami 3 éves kapcsolat volt. Azóta nem tudom mi változtatott meg ennyire.

A napokban ráírtam egy lányra, nagyon tetszett már régebb óta. Első nap odáig volt értem, nem akarta, hogy elmenjek aludni hanem vele beszélgessek. Aztán következő nap valahogy elmúlt ez kettőnk közti kommunikáció. Akármit irtam, mintha nem keltettem volna fel az érdeklődését, és mintha egyre jobban unalmassá váltam volna a számára. :/

2016. febr. 7. 03:22
 4/9 A kérdező kommentje:
Akármit kérdeztem tőle utánna azt letudta egy rövid válaszba. És azért nem egy kérdés sort töltünk ki, hogy kérdezek válaszol, kérdezek válaszol. :/
2016. febr. 7. 03:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Talán először kérdezd meg a lány barátaidat, hogy mi lehet a gond, hisz ők ismernek téged.

Amúgy a nők nem bonyolult lényeg, mutass érdeklődést. Ne adj elő egy mélyenszántó atomabszorpciós spektroszkópia előadást, mert nem fogja érdekelni a csajt. Érdeklődj a hobbija iránt, a kedvenc dolgai, családja, háziállatai, tanulmánya/munkája iránt. Ha mond valamit, ami a jövőben lesz, emlékezz rá pl.: egy állásinterjúra vagy csak egy sima csajos bulira. Az emberek imádják, ha a másik nem felejtkezik el róla.

Legyél vicces, kicsit élcelődő vagy perverz, de egyiket se vidd túlzásba, mert az szintén elrémisztő. Ha gondolod mesélj neki lassan adagolva a te dolgaidról, de ha atomfizikus vagy, ne éreztesd vele, hogy hülye, ha ő semmit sem ért hozzá. Legyél laza, vagy ha nagyon ideges vagy, akkor mond azt, hogy Bocsi, kissé ideges vagyok, el fogja nézni. Minél előbb tudod meg miket szeret, annál több téma lesz, amit fel tudsz hozni. Sok sikert :)

2016. febr. 7. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 sokkal pontosabban leírta,mint amit kb én akartam:D

Bravó ;)

2016. febr. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

5-ös ha egy lánynak azt mondja egy pasi ,,bocs kicsit ideges vagyok'' onnantól kezdve elvis vágtad magad!!!

A mai csajoknak a nagymenő,nagydumás,beképzelt,kigyúrt gyökerek kellenek!

Ha nekiáll egy pasi dadogni,vagy bizonytalankodni akkor már unalmas leszel számára!Az olyanok nyerik el a figyelmüket akik elkezdenek folyamatosan beszélni,kamuzik és közben viccesek is!A csaj is tudja hogy fele kamu,de mégis érdekes számukra az ilyen kamugép!!!Ez van!

2016. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs:elvis meghalt,javítás el is...
2016. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es nincs igazad

Szerintem teljesen érthető ha egy pasi zavarban van, ha próbál beszélgetni egy lánnyal. Nem mindenki rendelkezik akkora önbizalommal, hogy meg sem fordul a fejében, hogy bármi rosszul is elsülhet beszélgetésben. Véleményem szerint még aranyos is, mert ez azt jelenti, hogy fontos számára a beszélgetés, és nem akarja elcseszni.

2016. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!