Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tolószékes és végtag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tolószékes és végtag nélküli férfiaknak összejön egy párkapcsolat, akkor nem gondoljátok csúnya férfiak hogy nektek is összejöhet?

Figyelt kérdés
Nem értem az itteni pasikat sírnak soha nem volt és nem is lesz barátnőjük stb. ugyanis ez csak hozzáállás kérdése. Nagyon sok béna, végtag nélküli férfi ismerősömnek összejött már kapcsolata. Onnan tudom hogy egy ilyen rehabilitációs helyen dolgozok, így tele van ilyen férfiakkal és lám csodát van barátnőjük, aki szereti támogatja őket, pedig nem egy rokkant nyugdíjon van. Van egy haverom is aki határozatlan, önbizalomhiányos, kövér vagy 160 cm és bizony lett átlagos barátnője, szóval ti csináltok valamit rosszul, nem gondolkoztatok ezen el még soha?
2016. febr. 14. 16:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem kommentelővel. Az ilyen srácoknak csak azért jöhet össze a dolog, mert stabil és magas szintű egzisztenciával rendelkeznek.
2016. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!