Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek még összejöhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még összejöhet?

Figyelt kérdés

Van egy leányzó másfél éven át nagyon jó barátok voltunk, egyszer szerelmet vallott nekem, akkor majdnem összejöttünk, viszont egészségi okokból(amit titkoltam) meghátráltam, de csak nagyon óvatosan, hogy véletlenül se bántsam meg, így ugyan olyan barátok maradtunk mint elõtte. Azóta meggyógyultam, viszont õ összejött egy ismerõs sráccal, de a leányzóval napi szinyen tartjuk a kapcsolatot, mikor a sráccal van, boldognak tûnik, de mikor velem van, mindig sokkal vidámabbnak látom, bár lehet csak mert fülig szerelmes vagyok... szerintetek merjem szóbahozni a témát? és ha igen, akkor hogyan?

Mellesleg a srácot 10 éve ismerem, 1haveri körbe tartozunk, de egy undorító kétszínû féregnek tartottam mibdig, ha esetleg elveszíteném a barátságát, nem hatna meg a dolog...



2014. júl. 18. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:

ha a csaj elhagyna a srác miatt akkor mi a garancia, hogy a jövőben veled nem teszi meg egy "jobb" srácért? :) szóval ezt is vedd figyelembe...különben is szétszakítani egy párt csak, hogy te boldog legyél önzőség...de ha téged ez nem zavar akkor hajrá...


21F

2014. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Várj a sorodra és légy résen!

Ne kavarj légy türelmes, ha ők mégsem az álompár, megpróbálhatod...

2014. júl. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
van egy egészséges egoizmusom, szilárd anyagi lábakon állok és mindig van idõm mindenre, én bátran ki merem jelenteni, hogy nálam jobb paai nincs :)
2014. júl. 18. 11:17
 4/8 anonim ***** válasza:
egészségedre...ugye tudod, hogy a szépség relatív, nem mindenkinek ugyanaz az ideálja :) nekem pl az anyáskodó típusú kedves lányok jönnek be...sokaknak meg az olcsó megjátszós ribik :) ez van...
2014. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Éljen a kérdező!

Én elhiszek mindent, végre egy teljesen megelégedett ember, ezt pozitívként mondom, nem iróniával..

Akkor teszed a legjobbat, ha vársz, és nem támadod a jelenlegi pasiát...

Mert akkor már joggal fog nagyképűnek, és egoistának tartani, ha azt bizonygatod mennyivel vagy jobb nála...

Hidd el nem rossz kivárásra játszani, és csendesen megfigyelni, eljön még a te időd.. :))

2014. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azt még hozzátenném, hogy rendkívül kevés a leányzó önbizalma, magát kórosan csúnyának tartja, az elõzõ pasijával azért volt együtt 2 évet mert félt, hogy ha szakít, akkor örökre egyedül lesz... nem tartom kizártnak, hogy emiatt jött össze ezzel a sráccal is.
2014. júl. 18. 11:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj, Istenem!

Valami egészségesebb, kiegyensúlyozottabb csajszi nem akad?

Olyan jókat írtál magadról, valami hozzád illőbb jobb volna..

Csak egy ötlet volt vagy megfogadod vagy nem, ha ő kell úgysincs mit beleszólnom.. :)

2014. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"nálad jobb pasi nincs"... már jobb vagyok nálad, csak mert láttam ezt a kijelentésed ;)
2014. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!