Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után a fiú összejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után a fiú összejöhet azonnal akárkivel, azt le kell nyelni, de ha lány csinálja ugyanezt, akkor k. rva. Miért?

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

Mert a lányoknak ezt nem szabad.


(Olvasd el a kommentemet még egyszer, szarkasztikus hangnemben.)

2014. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Régesrégi patriarchális felfogás apró maradványa miatt. Csak azok a férfiak, akik így gondolkodnak, azt felejtik el, hogy azóta mi nők is dolgozunk, saját lábunkra állunk, és ugyanolyan jogunk van az életünk alakításához, ahogyan a férfiaknak.

Nem mellesleg, egy férfi egoizmusának megsértése örök és túlélhetetlen katasztrófa. Valószínűleg ez is közrejátszik a felfogásukban.

2014. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha igazán szerette valaki a párját akkor nem tud egyik pillanatról a másikra továbblépni és egy újat keresni magának.. DE persze sokat szeretik ezzel mutatni az akkor már exbarátnak/barátnőnek, hogy ők mennyire hamar el tudták felejteni ami volt. Bár szerintem ez kicsit gyerekes.

A kérdésre válaszolva nagyon helyzetfüggő, hogy ez hogy jön ki szerintem, de én pl. saját magamra gondolva soha nem tudnék hamar belelépni egy új kapcsolatba. Nem mondanám, hogy gáz a más felfogás, mert hallottam már olyat is, hogy valaki pont az előző kapcsolata után találta meg az igaz szerelmet és azóta azzal a partnerével van.

2014. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy leszavazta valami öntudatos hím a kettes válaszolót...
2014. jún. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"öntudatos hím"

Az ilyeneket szokták le.urvázni, nem a rendes lányokat...

2014. jún. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én szavaztam le.
2014. jún. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A normális férfiakra nem mondok ilyet, de aki képes leszavazni az egyetlen értelmes választ, mert sérti a felbecsülhetetlen értékű férfiegót, az tényleg csak a hím megnevezésre jogosult.

A kur.vánál nincs újabb, mindenre ez a válaszotok? Jaj istenkém.

2014. jún. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ezzel annyi a gáz - akár fiú, akár lány az illető - hogy ha szakítás után rögtön összejön valakivel, az sajna azt feltételezi, hogy már előtte is megvolt. Tehát nem szimpla szakításról van szó hanem félrekuf*ról... azt meg általában nehezen viseli mindenki!
2014. jún. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnos ebben van valami...
2014. jún. 5. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!