Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összejöhet 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhet 2 olyan személy akik eléggé szívatják egymást és jó haverok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik. Az ismertségünk úgy indult, hogy új osztálytárs volt, és csak ugrattam őt. Aztán lassacskán közvetlenebbek lettünk egymással, és skype-on is beszélgettünk. Én még mindig szívattam őt beszólásokkal, konkrétan remek baráti kapcsolatban voltunk, aztán rájöttem hogy amikor járt egy lánnyal, féltékeny lettem, és akkor jöttem rá igazából hogy szeretem őt. Próbáltam hozzá közelebb kerülni, de nem tudtam. Nem akartam megváltoztatni a viselkedésemet, nem akartam csalódni... Szinte mindenki az osztályból sejti hogy érzek iránta valamit, csak ő nem, de én nem akarok előrébb lépni, azt akarom hogy ő legyen... sok jel van amit felém mutat, de mi van ha csak félreértem? Hiszen sok lánnyal így viselkedik...... nem tudom hogyan kezeljem, de álmaim vannak róla, hogy átölel, és már szeretném hogy végre észrevegye hogy mit érzek. Félek hogy csak haverként tekint rám. Van esélyem?

2014. máj. 15. 17:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt pedig lefelejtettem hogy lány vagyok xD
2014. máj. 15. 17:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Némi esély van rá, bár eddigi tapasztalataim szerint ez spontán működik, ha egyik sem akar semmit a másiktól, aztán jön egy pillanat..
2014. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában egy fiú nem veszi észre ha egy lánynak tetszik. Óvatosan meglehet ezt tudakolózni nem szégyen ám lépni LÁNYOK! veszteni valód nincs ha igazi a dolog részedről akkor az igazság lesz a legjobb szerintem :) 19/f
2014. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen helyzetben voltam en is . Es mar 4 eve egyutt vagyunk . 23F
2014. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :))))
2014. máj. 16. 23:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, ha valakit még érdekel, nem lett belőle semmi :( a haverjának elárultam mit érzek iránta, ő pedig elmondta a fiúnak, valami hülyeségen összevesztünk, és megalázott, meg közölte hogy nem járna velem, szóval kudarcba fulladtam, azóta kibékültünk bár, és ugyanilyen a kapcsolatunk, de már nem próbálkoznék :)
2014. szept. 20. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!