Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tolószékes és végtag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tolószékes és végtag nélküli férfiaknak összejön egy párkapcsolat, akkor nem gondoljátok csúnya férfiak hogy nektek is összejöhet?

Figyelt kérdés
Nem értem az itteni pasikat sírnak soha nem volt és nem is lesz barátnőjük stb. ugyanis ez csak hozzáállás kérdése. Nagyon sok béna, végtag nélküli férfi ismerősömnek összejött már kapcsolata. Onnan tudom hogy egy ilyen rehabilitációs helyen dolgozok, így tele van ilyen férfiakkal és lám csodát van barátnőjük, aki szereti támogatja őket, pedig nem egy rokkant nyugdíjon van. Van egy haverom is aki határozatlan, önbizalomhiányos, kövér vagy 160 cm és bizony lett átlagos barátnője, szóval ti csináltok valamit rosszul, nem gondolkoztatok ezen el még soha?
2016. febr. 14. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Ohh megmentőm! Visszadtam a reményt!
2016. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem az önbizalmammal van a gond. Egyszerűen nem találom a helyet, ahol ismerkedhetnék... 25/F
2016. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem itt a nő fő motivációja a sajnálat, illetve a ki nem élt anyai ösztönök, gondoskodás-mánia. (Ugyanez játszódik le mikor a primitív migránsokat pátyolgatják - most ne vegyük számításba azokat akiket csak a "csokirúd" vonz.)


Tehát a kérdésed üzenete káros, azt suggalja, játszatok sajnálatra. Ami persze ép testel nem megy, így kicsit sebesüljetek meg.


illetve rokkantnyugdíj mellett nem kell dolgozni, így nincs rajta stressz, nem üti a főnökség mindenért... Van ideje megismerni önmagát és így a legjobbját tudja adni.

2016. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

nem.


Szánalomból inkább nem kell nő.

2016. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3#

Hogy merészelsz logikát alkalmazni, itt csakis szigorúan dühből szabad csak érvelni.

2016. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem a külsővel van gond, hanem a személyiséggel. Legalábbis nálam.
2016. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2016. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1, Mo. nem arról híres, hogy boldog-boldogtalant elfogad a társadalom;

2, egy kis, zárt közösségben jobban elfogadják az emberek egymást úgy, ahogy vannak, mint a kinti, hétköznapi zord világban;

3, Addig, amíg nem megy el egy ép ember egy ilyen, vagy hasonló intézménybe, addig képtelen felfogni, hogy igen, élnek ilyen sorsú emberek is, ugyanakkor engem is érhet bármikor baleset, betegség, én is lehetek még végtaghiányos, stb.;

4, A csúnya ember is szeretne párt találni magának, viszont az a baj, hogy azért nekik is lenne (sokszor nagy) igényük. Mivel ők rondák – vagy legalábbis annak érzik magukat -, ezért inkább szép embereket keresnének maguk mellé, ami eleve nonszensz, mert egy szépnek nem igazán kell egy csúnya ember. Tehát az igényeken kellene változtatni sokaknak…

2016. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Én szívesen összejövök egy láb nélküli pasival, de számít, hogy jóképű-e. Inkább jövök össze egy tolószékes, helyes fiúval, mint egy kapafogúval. Ez van.
2016. márc. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as: Jól mondod.


Kérdező: Azért azt is vedd figyelembe, hogy akik lábak nélkül élnek, és van nőjük, azoknak van pénzük. Ami pedig a csúnya férfiakat illeti itt egy példa:

csúnya férfi + Lada = rusnya disznó

csúnya férfi + BMW = Ő annyira helyes


Ugyanígy:

tolószékes férfi + családi ház, maximum 5-8 éves kocsi = szerencsétlenül járt, de annyira jó ember.

Tolószékes férfi + panel vagy anyja háza = nyomorék.


Ez a nem mindegy.

2016. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!