Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hová menjek ismerkedni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová menjek ismerkedni? Vagy ki hogy ismerkedett meg párjával? 30/f kinek mi a tanácsai?

Figyelt kérdés

már mindent és mindenhol kipróbáltam (valahol nem akarok)

és mégse találok senki ki hozzám fogható pedig jól szituált és jó kinézetű vagyok és ezt ne én álítom magamról hanem a és mégis nagyon nehéz :(

nem vagyok elkeseredve csak szeretek véleményeket kikérni másoktól és tanácsot



2016. febr. 14. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az a tapasztalatom, ha egy férfi annyira alacsony és ocsmány, mint én, akkor próbálkozhat akárhol és akárhogyan, soha nem adnak neki még csak esélyt sem a lányok a külseje miatt. Csakis azért, mert alacsonynak és ocsmánynak születik valaki sosem élheti át milyen az, ha egy lány vonzódik hozzá.
2016. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jó buta vagy azt hiszed aki jólnézki az egyben sikeres is a nőknél nehogy azt hidd !
2016. febr. 14. 09:37
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
2: Nem azt mondtam, hogy aki jól néz ki egyben sikeres is a nőknél. Én azt írtam, hogy aki annyira ocsmány és alacsony, mint én, annak sosem lesz esélye egy nőnél sem!
2016. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Önsajnáltató válaszolót ognoráld kérdező. Nem eosszindulatból mondom, csak jobban jár mondenki. Aha valakinek az a dixaideálja, hogy ő lúzer és sose találja meg a szerelmet akkor azon nem tudsz segíteni.


Kérdésedre válaszolva, én páromat munkahelyen ismertem meg. Erős ellenérzéssel. Nem akartam munkatárssal kapcsolatot, elsőre el is utasítottam. Viszont nem adta fel és a második alkalommal már nem tudtam elküldeni, de megegyeztünk, hogy elkezdek másik munkahely után nézni. 2 hónapra rá már máshol dolgoztam ennek 2 éve a kapcsolat azóta is rendben van már az esküvőt tervezzük. Barátnőim a párjukat ismerősi társaságból ill munkahelyről ismerték. Ott találkoztak, és van egy pár akik még középiskolásként jöttek össze közös néptanccsoportból nekik azóta gyerekük is született.

2016. febr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok ne haragudj elfelejtettem írni a korokat. Én 27/N párom 31/F baráti kör 25-30.
2016. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a Te korodban a legtöbb nő már foglalt, soknak családja is van. Ne add fel azért, de felmerülhet, hogy lehet lekéstél a dolgokról... Bennem már most felmerül, pedig fél évtizeddel fiatalabb vagyok.
2016. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Sajnos a Te korodban a legtöbb nő már foglalt"


Budapesten élek, és rengeteg 28-35 közötti szingli nőismerősöm van. Igaz, náluk már villantani is kell valamit (nem hiteles Audit, hanem egy kis értelmet, férfiasságot...)

2016. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem hinném én se,hogy lekéstem volna róla koromhoz képest jobban tartom magam sportolok és semmi káros szenvedélyem azért nem találok magam mellé valakit mert rossz helyen is keresek azért kértem tanácsot és segítséget :)
2016. febr. 14. 12:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem úgy késtél le, hogy öreg vagy, hanem hogy elfogyott a "választék" (csúnya szóval élve) és így nem maradt már senki szabadon.
2016. febr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nekem 27éves kor alatt nem ismerkedek nagyon nővel túl fiatal de még a 29 is nemrég regeltem egy párkeresőre és megnéztem a kínálatot 25+ :/ erős smink és magamutogatáson kívül nem sok mindent láttam egy nőben :( és ez szomorú úgyhogy le is törlöm magam. :)
2016. febr. 14. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!