Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Chatroulette és ehhez webkamer...

Chatroulette és ehhez webkamerás weboldalakon lehet-e ismerkedni? Ki ismerkedett már azon? (lehetőleg olyan párok is írjanak, akik ott jöttek össze)

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt állítja, hogy hülyeség, de szerintem nem az, mert azonnal látja mindenki a másik felet. Egy sima társkeresőbe fel tud rakni egy hajléktalan kinézetű tróger is saját magáról egy Casanova fotót, vagy egy 60 éves dohányos, alkoholista nő egy 20 éves egyetemista lány képet. A webkamerán azért sokkal nehezebb így csalni.

2013. nov. 24. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Itt is lehet. Bárhol lehet.
2013. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg hülyeség! Az efféle oldalakra csak szórakozásból járnak fel. A legtöbb külföldi, max mutogatással lehet elérni valamit. Mégis előjön egy magyar ember, akkor még azelőtt tovább kapcsol, hogy felfogtad fiú-e vagy lány.:D
2013. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Chatrouletten pont nagyon kevés magamutogató van fent, mivel onnan bannolják őket. És nem mindenki lép tovább egyből, sok csajjal beszéltem már ott. Be is lehet állítani, hogy magyarokat dobjon ki.
2013. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet úgy beállítani és nem tiltják ki azokat, akik szórakozásból vannak fent!
2013. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azokat kitiltják, akik mutogatják magukat, én ezt írtam és tapasztalatból mondtam, mert velem is megtörtént (igen mutogattam magam egy lánynak, mert ő is akarta).. és én be tudtam állítani, hogy csak bizonyos országokból kapjak embereket..
2013. nov. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én meg nem tudom, mert a listában, ahol az országot kellene kiválasztani nem jelenik meg semmi!
2013. nov. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én eleve nem akarnám mutogatni magam, mert azt gusztustalannak és közönségesnek tartom, és ezt fiú létemre írom. 27/F
2013. nov. 24. 13:17
 8/8 anonim válasza:
88%
igen én vagy 10 csajjal ismerkedtem meg tegnap XD :D
2013. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!