Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban 30 vagy feletti nőknél már nincs ez a bunkó pasik után megyünk effektus, akkor már jó a kedves pasi is?

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 18:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Miért, van olyan korosztály, akiknél a bunkók a nyerők? Ez szerintem nem korosztályfüggő, csak típusfüggő, igen, van, akinek ez bejön, mert pl. ő is olyan, vagy ezt a bánásmódot szokta meg. De azért ne általánosítsatok már.
2016. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
7%
látom megy a lepontozásom rendesen nem gond én is nyomtam a piros pacsit azoknak akik engem lepontoznak, pl. a lúzerező nőnek
2016. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
38%

"24 évesen is a kedves férfiakat szeretem. De kedves alatt nem a lúzer balf-szokat értem."


És téged kedvesnek tartanak, hogy így vélekedsz más emberekről?

2016. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Clark Kent.. ***** válasza:
45%
A nőknek nem kifejezetten egy bunkó pasi kell, hanem egy férfi. Viszont egy önbizalomhiányos, nemet mondani nem tudó, talpnyaló kedves pasinál még egy bunkó srác is jobb a szemükben, mert az legalább erőt sugároz, amire a nőknek szüksége van.
2016. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 16 éves koromtól kezdve a kedves, udvarias férfiak tetszenek és csak ilyen barátom volt / van. Fogalmam sincs kinek kéne egy suttyó paraszt. De őszintén...
2016. febr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
31%

En 33 vagyok, de meg sosem volt bunko pasim leven engem kimondottan taszitanak az ilyen karakterek. Szamomra fontos az, hogy egy szinten legyunk, szoval lehet barmennyire is helyes egy pasi ha ez a "yo wassup biatch" a stilusa:-))


Kell lennie egy egeszseges balansznak. Meg sosem volt fiatalabb pasim, a ferfiak tetszenek. Ellenben volt mar olyan, hogy az illeto idosebb volt nalam es elkepesztoen feminin volt, tehat ferfiassag total hianycikk (magas, vekony, lanyos hang, abrandozo szemek, eleinte azt hittem h homokos😂😂) megis szerettem.


Nem gondolom, hogy ez korfuggo ez inkabb ertekrende.


Szoval nagyon complex dolog ez:-)

2016. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%
Ezek a hülye kérdések...ilyeneket csak a kedves és papucs férfiak raknak ki!
2016. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%

16


Sosem volt fiatalabb pasid, mert neked a férfiak tetszenek?


Miért szerinted aki nálad fiatalabb és hímnemű, az nem férfi? fuck logic

2016. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
84%

Ezt hányszor kérdezitek még meg?

A másikkal szemben támasztott elvárás nem a kortól függ.

Aki jó nő az 30-on túl is az, és lesz rá kereslet, nyilván aki nem annyira annak nehezebb a dolog. És ez vica versa így van a férfiaknál is..Senki nem lesz fiatalabb nemtől függetlenül, tehát kár itt különbségeket tenni ilyen szempontból.

Aki meg még mindig azzal nyugtatja magát hogy minden 35 éves simán összeszed egy 25 évest az igazán felébredhetne már.

Igen vannak ilyen 35 évesek, de azok huszonévesen is bárkit felszedtek :) De persze nyugtassátok csak magatokat ezzel...Egész életetekben hozzátok nem szólt egy nő sem, de mikor már majdnem 40-ek lesztek az összes a lábatok előtt hever majd. Alanyi jogon :D Mert az van a lábatok között...Jó poén.

2016. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18%
A leszavazásokat tekintve, valószínűleg sok nő járt ennél a kérdésnél akinek fájt az igazság :)
2016. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!