Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban 30 vagy feletti nőknél már nincs ez a bunkó pasik után megyünk effektus, akkor már jó a kedves pasi is?

Figyelt kérdés
2016. febr. 12. 18:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%

Nálam még megvan. Előjátékként orrba kell vágni. Mazoista vagyok.

38/N

2016. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem minden nő egyforma.Vannak, akik sosem szerették a bunkó pasikat, például én sem.
2016. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
4%
Csak a 30 fölötti nőkkel is van azért baj, még pedig, hogy nem adnak esélyt a fiatal csődöröknek, az olyanoknak akik ki vannak éhezve, úgy, mint én, mert sok nő a velem egykorú 25 éves srácokat még takony gyereknek tartja saját magához képest, na éppen ez a bukfenc az egészben, szóval hiába kell a nőnek rendes férfi, akkor is a saját korosztályából keres párt magának a nők többsége, s a fiatal srácokat, akiket a 30 alatti nők elutasítanak az előnytelen külsejük miatt, azokat a srácokat sok 30 feletti nő meg a korkülönbségre hivatkozva utasítja el, így pl. nekem fiatal és idősebb nőm se lesz, mert a fiatalt a külsőm zavarja, a 45 éves nőt meg az, hogy a kicsi fia lehetnék, akivel nem akar ba**ni sajnálatos módon
2016. febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%
Ez így van, egy pasi 35 évesen is össze tud szedni egy 25 éves nőt, sőt addigra már általában lakás meg egy autó is összejön. Míg az akkori 25 éves nő most 30 akárhány évesen már nem kell annak a korosztálynak akik anno nem kellettek neki.
2016. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
pontosan így van! amikor még társ keresőztem sok 30 év feletti nő írta hogy jaj de jó végre 1 normális férfi örülök neki mert a 20as éveimben nagyon sokan kihasználtak bántottak..... gondolom a bunkó tirpákok vonzották most meg jó lenne neki 1 átlag férfi....
2016. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Mindenkinek más jön be. Nekem speciel koromtól függetlenül. Tehát ha most 30 évesen egyedül lennék, akkor sem elégednék meg olyannal aki nem tetszik. A bunkó pasik soha nem is jöttek be... De biztos van akiknek igen, de az az ő bajuk:)

Egyébként az sem igaz, hogy a nők visszautasítják a fiatalabb férfiakat. Nekem bejön a dolog. 3,5 évvel fiatalabb a férjem, és az exeim közt is több a nálam fiatalabb, mint az idősebb.


Annyi a lényeg, hogy akinek mindegy ki, csak legyen valakije, az nem a korából adódik, hanem az igénytelenségéből.

2016. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
24 évesen is a kedves férfiakat szeretem. De kedves alatt nem a lúzer balf-szokat értem.
2016. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
3%
Persze nem állítottam, hogy minden nő olyan, de vannak sokan, akik mondjuk 40 évesen nem akarnának velem lenni a korom miatt, vagy lehet a külsőm miatt sem, de engem nem izgat, úgy vagyok vele, hogy nem érdekel már lassan, elvagyok nő nélkül, az életem olyan mint a nyugdíjas férfiaké, ba**ni nem szoktam, csak lesem a tv-t az ágyban fekve és ennyi
2016. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet kategorikusan kijelenteni semmit. Én inkább azt mondanám, hogya nő küllemétől is függ ez. Ismertem 33 éves nőt, aki finoman szólva egy vietnámi csüngőhasú igen közeli rokona lehetett - legalábbis ránézésre-, és neki valóban nem kellett soha macsó típusú férfi. VIszont nem egyet ismertem, akik tisztában voltak küllemi adottságaikkal-tehát jó nők-, akik még magasabb elvárásokat támasztottak a férfiak felé, nem is küllemre, hanem egzisztenciálisan, miközben ők átlag szürkeegerek voltak titkárnőként stb. A legkevesebb azokból a nőkból van 30 felett, akik korrektek, tisztában vannak saját magukkal - ha jó nők, ha nem-, és nem a másik hátán akarnak felkapaszkodni anyagilag...főleg, ha még egy utolsó gané is az illető, de inkább elviselik a "nemes cél" érdekében.
2016. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagyok lúzer bal**sz, ezt annak mondom aki utalt rá, hogy vannak ilyen férfiak, szerintem lúzer férfi nincs, csak szerencsétlenek vannak, akik sosem élhetnek teljes életet a nők felszínessége, válogatóssága miatt.
2016. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!