Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők véleménye érdekelne! Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleménye érdekelne! Ki hogyan állna egy ilyen férfihoz?

Figyelt kérdés

A probléma:


Kábítószerhasználó voltam.6-7 évig partydrogok és marihuána.


Alapjáraton nincs gondom a társkereséssel, viszont mikor felmerülnek egy beszélgetés kapcsán a múltbéli dolgok kínosan érzem magam emiatt.Hazudni nem szoktam ezért nyíltan felvállalom.Észrevettem hogy sok nőt ez elrettent.


Hangsúlyozom, ez a múlt!


Több mint egy éve tiszta vagyok, dolgozom, megoldottam a lelki problémáimat, elkezdtem tanulni hogy jobb legyek, van lakásom.A személyiségem itt most nem faktor, olyan amilyen, vannak jó és rossz tulajdonságaim amikkel tisztában vagyok.


Mégis úgy érzem több lány beskatulyázott emiatt.Persze megértem de jól jönne pár objektív vélemény.



2016. febr. 12. 11:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Alapvetően elég rossz pont. Viszont el tudom képzelni, hogy valakit, akit szeretek elfogadjak így, de csak ah ez csupán a múltja. Azt tudom javasolni, hogyne az elején mondd el! Egy évet se várj, de amikor kezd komoly lenni a dolog, akkor mondd el, ne amikor először randiztok komolyan. Hidd el, egyes dolgokkal kapcsolatban a másik fél is megérti, hogy mért nem korábban mondtad el.
2016. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, h nem mennék bele komolyabb kapcsolatba, mindig rettegnék, mikor talál meg egy régi haver, mikor megyek haza fűszagra, mikor jössz haza egy buliból bekólázva vagy mikor mondod azt, h téged most úúúúgy felidegelt a főnököd, h muszáj volt beszívnod.


6 év drogozás után 1 éve tisztának lenni szép, de nekem kevés, h elhiggyem, lezártad. De biztos találsz majd egy lányt, aki ezzel együtt szeret és bízik benne, én ezzel a klasszikussal vigasztalnálak.

2016. febr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
nem jönnék össze ilyen férfival,nem azért mert elítélem,mert azért nem kis dolog egy ilyen függőségről lemondani,de nem tudnám elképzelni,hogy egy volt függővel legyek,igaz nálam mindenfajta szenvedélybetegség kizáró ok.
2016. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Ezek a haverok teljesen kikoptak.Nem tartom velük a kapcsolatot.Bulizni már nem járok.Nincs rá időm.Ezt értsd úgy ne szakítok rá mert minek!?Nem vagyok egy kiborulós fajta, sem akaratgyenge hogy ilyen mondvacsinált ürügyekkel hozzányúljak.Egyáltalán nem érdekel már ez az igazság.Megértem hogy nehéz ezt elhinni de alapjáraton szavahihető voltam mindig.


Köszi a válaszod.Egyébként sosem kóláztam, az már addiktív.Mint írtam addiktív szereket nem használtam.

2016. febr. 12. 12:02
 15/30 anonim ***** válasza:

"Társkeresőről" kizáró ok lenne, nem is a "visszaesés" lehetősége miatt, hanem amiatt, amit e arról mond, régebben milyen személyiséged volt. Mert ugyan tényleg vannak olyanok, akik teljesen átformálják magukat, de az emberek 99%-a (vagy több) a lelke mélyén igazán sosem változik.

Ha már régóta ismernélek valahonnan, és csak később figyelnénk fel egymásra és akkor tudnám meg... hát, nem tudom. Az sok mindentől függ. (Aktuális érzelmek, amilyennek én láttalak, az én életkorom, az én tapasztalataim) De őszintén azt hiszem, hajlamos lennék arra, hogy inkább kihátráljak a kapcsolatból.

2016. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna a múlt ,mert amíg tanultam én is ilyen voltam ,mintcaz egyetemisták 70%-a.Szívtam füvet ,speedet is alkalmanként.Aztán egyszer meguntam és nem kellett már.Nem érdekelt hogy a barátnöim csinálják és tukmálják rám ,én csak iszogattam ha buli volt.Aztán azt is végleg elhagytam.Sosem idegeskedtem ,hogy most valamivel kiüssem magam.Söt èn régebben is olyan voltam ,hogy ha ideges voltam vagy szomorú akkor nem kellett semmi.Csak jó hangulat volt ,buliztunk.Nem bánok semmit ,sosem voltam és nem is lettem egy lecsúszott drogos ,azóta már családom van.De épp ezért ,nem szoktam ezt hangoztatni mert tudom milyen elöítéletesek az emberek.
2016. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem ez nem okozna problémát.
2016. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

"Egyébként sosem kóláztam, az már addiktív.Mint írtam addiktív szereket nem használtam."



Kérdező, nagyon el vagy tévedve, az addiktív azt jelenti, függőséget okoz...na hát a fű meg partydrogok pont hogy függőséget okoznak.

2016. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, 6-7 év drogozás után 1 éve vagy tiszta, de ez nem garancia semmire.

Egyébként bármi képes függőséget okozni, pontosabban nem egy külső dolog okoz függőséget, hanem a függőben valami hiányérzet, akár tudatos ez, akár nem, amit ezekkel pótol, legyen az drog, alkohol, dohányzás, szerencsejáték, internet, szex, evés, gyógyszerek... bármi.

2016. febr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

18-as válaszolónak.


Nem tévedtem el, tudom hol vagyok.Nem tudok neked igazat adni mert én megtapasztaltam.Laikus vagy.A fű/spuri/ex/methylone amikkel foglalkoztam.Egyik sem addiktív(értem a szó jelentését), csak annyira amit belemagyaráznak az akaratgyengék.Ahogy helyreáll az alany lelkében az egyensúly onnantól a vágy a hiány pótlására megszűnik.Ennyi.


Köszönöm.

2016. febr. 13. 08:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!