Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők véleménye érdekelne! Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleménye érdekelne! Ki hogyan állna egy ilyen férfihoz?

Figyelt kérdés

A probléma:


Kábítószerhasználó voltam.6-7 évig partydrogok és marihuána.


Alapjáraton nincs gondom a társkereséssel, viszont mikor felmerülnek egy beszélgetés kapcsán a múltbéli dolgok kínosan érzem magam emiatt.Hazudni nem szoktam ezért nyíltan felvállalom.Észrevettem hogy sok nőt ez elrettent.


Hangsúlyozom, ez a múlt!


Több mint egy éve tiszta vagyok, dolgozom, megoldottam a lelki problémáimat, elkezdtem tanulni hogy jobb legyek, van lakásom.A személyiségem itt most nem faktor, olyan amilyen, vannak jó és rossz tulajdonságaim amikkel tisztában vagyok.


Mégis úgy érzem több lány beskatulyázott emiatt.Persze megértem de jól jönne pár objektív vélemény.



2016. febr. 12. 11:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%

"A személyiségem itt most nem faktor"


Dehogynem faktor! A függőség kialakulása a személyiségből eredeztethető, attól, hogy most tiszta vagy, a "hajlam" még megvan, így bármikor (más formában) visszatérhet. Kivéve, ha szakember segítségével dolgozol magadon, az viszont több éves folyamat.

2016. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos ez a baj a társadalommal, hogy előítéletes. Ha már pl. valaki mint te is drogozott, akkor el fogják annak könyvelni, miközben már semmi köze nincs hozzá.


Ami a múltban történt, megtörtént, változtatni nem lehet rajta, viszont tanulni lehet belőle.

Nekem semmi bajom nem lenne egy ilyen emberrel. Ha már teljesen tiszta vagy, és a jelenben egy teljesen normális életet élsz, akkor nem tudom, hogy miért vannak ezek a rossz vélemények?


Mindenki képes a változásra. Most, ha valaki kb 10 évig cigizik, de már 1 éve nem, akkor ezek szerint úgy van elkönyvelve, hogy büdös cigis? Na, ez a nevetséges.

2016. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%

nem mindegy, hogy a 6-7 évben mi volt benne! ha 6 év mariska,és párszor kipróbáltad az ekit,az még szerintem belefér,és adnék esélyt,amennyiben tisztes munkád is van, céljaid vannak,lelkileg stabil vagy és a családod is normális!

(leszögezem már van párom)

2016. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, engem is elrettentene. Oké, azt írod, hogy ez a múlt, de nem tudnék bízni benne, hogy tényleg. Szóval míg egy havernál tudomásul veszem, társnál nekem kizáró.
2016. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
36%

Mielőtt valaki megismerne és tudná milyen ember vagyok, nem jövök elő ezzel a témával.

Ha már ismer és megvan a bizalom, akoor meg úgysem fog amiatt lenézni, ha őszintén elmondom, hogy 5 évvel ezelőttig 4 éven át aktív marihuána fogyasztó voltam, az utolsó 2 évben árultam is ez által megtehettem, hogy naponta 2-3 grammot is elszívtam... És mint kiderült, ha hajlamod van mentális betegségre, azt a marihuána segíthet előhozni, emiatt szenvedek már 6éve mániákus skizofréniában, de amíg szedem a gyógyszereimet, addig baj sincs velem semmi...

Nyilván, ha ezzel kezdenék egy ismerkedést, azzal elrettenteném a csajokat.

2016. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
"Ha már ismer és megvan a bizalom, akoor meg úgysem fog amiatt lenézni" - Lenézni talán nem, de nem biztos, hogy így is folytatni akarja majd.
2016. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 6-7 évvel lenne bajom, meg azzal, hogy csak éve vagy tiszta.


Ki tudja, mit hoz a jövő.



Fordítsuk meg: a lány szimpatikus, de elmondja, hogy a fősuli alatt, 6-7 évig a testéből élt, prostiként, de már egy éve van rendes munkája, nincs semmilyen nemibetegsége, de ez is a múltja része.

A te mosolyod se lenne őszinte.


A múltad is az életed része, van aki meg tud ezzel birkózni, van aki nem. Te soha nem fogsz tudni ettől szabadulni. Még csak nem is egyszeri botlás volt.



Sőt, ismerek olyat, aki egyszer botlott (kiraboltak páran egy bankot, és nem vicc), és ezért ült 8 évet. Az is a múlt, még csak a szándék se volt rossz, segíteni akart a családját is anyagilag. Ettől független ezt se lehet semmissé tenni, és sok nő amint megtudja, már hátat is fordít.

Mert nem mindenki tudja elfogadni, hogy börtönviselt, büntetett előéletű.


Neked másfajta priuszod van, és visszaesőnek számítasz. Egy év tisztán még nem garancia semmire.

2016. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Engem a marihuána nem zavarna, a party drogok alatt nem tudom pontosan mit értesz, de gondolom ha rendes munkád stb van akkor annyira nem tett tönkre a használata.


Persze félnék, hogy esetleg visszaesel, de az se mindegy miért szoktál le, stb.


De összességében ez nem rettentene el ha egyébként nagyon jól kijövünk.

2016. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

#6 nyilván valóan, de ez benne van a pakliban, volt olyan munkahelyem, ahol azt hittem, hogy a főnök a legjobb haverom, semmi gond nem volt a munkámmal, üzletkötő voltam, egyszer előjött a téma, elmondtam, nem a skizofréniát, csak azt, hogy füveztem, páros lábbal rúgott ki..

Mostani munkahelyemen 2 hónapja melóztam, mikor az öreg főnök rádióban hallgatott valami műsort a marihuánáról és olyan bigyutaságokat mondtak, hogy nagyon felháborodtam, így kezdtünk el dumálni róla, abban a beszélgetésben mindent elmondtam... Semki gondja nem volt vele...

Feleségemnek a 3. Randin mondtam el...

Neki sem volt semmi baja... Egyszerű, aki lenéz a múltad miatt, az nem is érdemli meg, hogy barátkozz vele... Persze fontos! Hogy az tényleg a múltad legyen és ne legyen ott a kisördög.

2016. febr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

1-es válaszolónak.


Én ezt máshogy éltem meg.Alapvetően mikor elkezdtem még gyerek voltam.Meg volt hozzá a közeg és amit fontosnak tartok az űr is amit öntudatlanul is de pótcselekvéssel töltöttem ki.Hajlamom a szó klasszikus értelmében nincs rá.Beletrafáltál mert egy szakember segítségével oldottam meg aki rámutatott/szembesített vele hogy az apakép hiánya volt a gyökérok mint nagyon sok kallódó fiatalnál.


Az akaraterőmnek köszönhetően egy döntés volt amivel visszájára fordítottam a folyamatot.Motivációm erős, egyáltalán nem szoktam kívánni.Ezek nem voltak addiktív szerek, tehát még csak függő sem voltam.Inkább öntudatlan/hülye/.


Viszont rájöttem az értékeimre és hogy családot szeretnék idővel.Pszichológia/lélekgyógyászat ami nagyon megfogott és célként tűztem ki hogy tanulás/vizsgázás/praktizálás/.Megmutatni a többi kallódó fiatalnak hogyan lehet teljes életet élni.


Köszönöm a válaszod!

2016. febr. 12. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!