Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt ilyesvalaki? Érdekelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt ilyesvalaki? Érdekelne a véleménye.25n

Figyelt kérdés

Van itt olyan férfi, aki jó ideje párkapcsolatban él, és esze ágában sincs megcsalni a párját hosszú évek után sem? Akad ilyen férfi?


Mert amit látok, hogy 3-4-5 évig megvannak a párok, vagy még annyi sem, aztán csáóó, jöhet az új.


2016. febr. 1. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelenleg egyedül vagyok, de mikor volt párom, soha nem jutott eszembe egyiket sem megcsalni, sem más után koslatni közben, nem is tenném a jövőben sem. Ellenben exeim ezt másképpen gondolták...
2016. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Titusztitusz ***** válasza:
Igen...Itt vagyok pl. én...Bár azért jó lett volna pontosítani, hogy ki mit is ért "megcsaláson"...Mert ez eléggé egyénfüggő dolog ám...
2016. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem en vagyok a férfi, de 6 éve vagyunk együtt, és fel sem merült a megcsalás. Egyik oldalról sem.

Azért írok, mert szerintem tök mindegy, férfi vagy nő, ez jellemfüggő és nem nemfüggő.

2016. febr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!