Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti járnátok egy ilyen pasival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy ilyen pasival? Érdekelne titeket?

Figyelt kérdés

Nos konkrétan rólam szó. Nem hazugság semmi, mindent a mások által alkotott vélemények alapján irok le magamról.


Kedvesnek tartanak, sok mindent megbeszél velem bárki mert az a valaki tudja, hogy tartom a számat, s megbízható vagyok. Általában helyes tanácsokat szoktam adni.

Nem szokásom a magam igazát hajszolni ha tudom, hogy nincs igazam, kompromisszum kötő ember vagyok.

Hát butának nem mondott soha senki. Mindenről tudok beszélgetni úgy mint valamennyire hozzáértő ember. Ha nem akkor inkább hallgatok vagy kérdezek.

Könnyen barátkozom. Az az ember vagyok aki azt adja amit kap. Mint barátság mint párkapcsolat téren.

Vicces vagyok hála az égnek, mindíg mosolygok s a körülöttem levő emberek is. De ezt persze nem ugy értem hogy folyton miattam. Azért annyira nem szeretek folyton a társaság bohóca lenni.

Eltökélt vagyok. Rengeteg célom van, amiről nagyon sokat tudnék beszélni.

Nem beszélek a hajamról, a szemem színéről meg ilyenekről, akit érdeklek ugy is ír komit vagy üzit. (Bár meglehet nyugodni, jó képű srác vagyok)

Pár hobapja lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak, s most hogy kihevertem kezdek ismét egy ujat.

Várom a válaszokat.

21/F


2015. dec. 1. 21:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért! Telóról vagyok.
2015. dec. 1. 21:03
 2/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Minden nap megtapasztalhatjuk itt, hogy vannak emberek,akiknek nincs negatìv tulajdonsàguk....Ne adj' Isten,tulajdonsàgaik...
2015. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tényleg nem irtam...sietség..

Negatívumaim:

Egoista humor

Mindent tudni akarás(de nem minden egyes lépésre kell érteni, csak bosszant ha nem tudok valamit)

Szétszórt

Lusta

Sűrű váltás a komoly s a komolytalan tulajdonságok közt

Túl sokmindent akarok minden téren.

2015. dec. 1. 21:11
 4/15 Lysander válasza:

Én szívesen eltudnék képzelni egy kapcsolatot egy ilyen típusú sráccal, szóval nem kell aggódnod biztos lesz női jelentkező a javadra :D


Sok sikert! ;)

2015. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

En foglalt vok. Csak azert irok, mert vicces , hogy kominak nevezed a kommentet. Igy megvnem hallottam.

Egesz jo a szoveg, de en meg humort tolnek jobban.

N

2015. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sztem vicce pofa vagy. Kár, h sokkal fiatalabb nálam.
2015. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:
51%

Nem sietség,egyszerűen nem akarsz a negatìvumokròl tudomàst venni. Nem te vagy az egyetlen ilyen ember.Lusta?Szétszòrt? Brrrr.

Nagyon vicces volt a komi...

2015. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Debizony! A részemről ez sietség számít. Nem egy ilyen ember van jól mondod. Ha nem vagy érdekelt a témában akkor ne szolj semmit lehetőleg.
2015. dec. 1. 21:32
 9/15 A kérdező kommentje:
*sietségnek
2015. dec. 1. 21:33
 10/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:

:-)De nagyon is érdekel.

Inkàbb az a vicces,hogy a rengeteg pozitìv dolgot volt időd kifejteni, a negatìvumokra siettél.

De nem gond,mint màr mondtam,itt minden nap van egy csupa pozitìv dolgokkal rendelkező ember. Nem én nem vagyok érdekelt. Te tettél fel egy kérdést és nem tetszik a kritika.Csak vàlasz volt:-)

De az jò,hogy a hibàid is eszedbe jutottak:-)

2015. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!