Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti járnátok egy ilyen pasival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy ilyen pasival? Érdekelne titeket?

Figyelt kérdés

Nos konkrétan rólam szó. Nem hazugság semmi, mindent a mások által alkotott vélemények alapján irok le magamról.


Kedvesnek tartanak, sok mindent megbeszél velem bárki mert az a valaki tudja, hogy tartom a számat, s megbízható vagyok. Általában helyes tanácsokat szoktam adni.

Nem szokásom a magam igazát hajszolni ha tudom, hogy nincs igazam, kompromisszum kötő ember vagyok.

Hát butának nem mondott soha senki. Mindenről tudok beszélgetni úgy mint valamennyire hozzáértő ember. Ha nem akkor inkább hallgatok vagy kérdezek.

Könnyen barátkozom. Az az ember vagyok aki azt adja amit kap. Mint barátság mint párkapcsolat téren.

Vicces vagyok hála az égnek, mindíg mosolygok s a körülöttem levő emberek is. De ezt persze nem ugy értem hogy folyton miattam. Azért annyira nem szeretek folyton a társaság bohóca lenni.

Eltökélt vagyok. Rengeteg célom van, amiről nagyon sokat tudnék beszélni.

Nem beszélek a hajamról, a szemem színéről meg ilyenekről, akit érdeklek ugy is ír komit vagy üzit. (Bár meglehet nyugodni, jó képű srác vagyok)

Pár hobapja lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak, s most hogy kihevertem kezdek ismét egy ujat.

Várom a válaszokat.

21/F


2015. dec. 1. 21:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm rrrrrreennnnn a válaszaidat
2015. dec. 1. 21:44
 12/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Rendkívül szìvesen Kérdező.
2015. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nálam fura az eltökélt és a lusta, szétszórt egy emberben, de te tudod :D

Amúgy simán érdekes lehet, ha van közös hobbink és érdeklődésünk. :)

21/L

2015. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ezaz renike osszad neki! :)


De amugy attól még lehet eltökélt hogy lusta. Csak mondjuk eldönti például hogy megtanul síelni, eltökélt csak lusta , ezért tíz évbe telik mire eljut a megvalósításig :)


Ami nekem szemetszúrt :"Nem beszélek a hajamról, a szemem színéről meg ilyenekről, akit érdeklek ugy is ír komit vagy üzit. (Bár meglehet nyugodni, jó képű srác vagyok)

Pár hobapja lett vége egy 2 éves kapcsolatomnak, s most hogy kihevertem kezdek ismét egy ujat. "


Persze majd százával jönnek a nők és szétteszik neked kisfiam... Biliből vedd ki gyorsan az újjad.


Amúgy peace

2015. dec. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna magamról, kivéve a kapcsolat vége részét.. amúgy igen érdekelne :)
2015. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!