Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket érdekelne ha a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket érdekelne ha a volt barátnőtökkel ez történne?

Figyelt kérdés
Ha te szakítanál vele mert voltak kisebb gondokde attól még szereted csak nem működött. És nagyon megbántottad. Téged érdekelne ha tudnád hogy mennyire rosszul van emiatt esetleg bántja magát vagy öngyilkos akar lenni? Érdekelne hogy szeret téged?
2015. júl. 31. 15:08
 1/5 Mumusan ***** válasza:
Ha még szeretem akkor nyilván érdekelne.
2015. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, érdekelne attól még, hogy semmi baja ne legyen
2015. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régebben még érdekelt volna. Ma már úgy vagyok vele, hogy a volt barátnőhöz semmi közöm nincs. És hidd el, így bölcsebb. Én sok szívás után tanultam ezt meg.
2015. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Szívtelenül hangozhat, de engem nem érdekelne. Megnyugtatna, hogy jól döntöttem a szakítással, mert nem normális az, aki így próbálja megoldani a problémákat, hogy önmagát bántja és öngyilkos akar lenni. Ebből még nem derül ki, hogy szeret az illető, akár azért is csinálhatja, hogy érzelmileg zsaroljon, hogy visszamenjek hozzá. Elég sok ilyen esetet láttam. Aki nem képes más módon szembenézni a problémákkal, csak így, azzal én nem akarok hosszú távú kapcsolatot.
2015. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálnám, hogy rosszul van, de akaratom ellenére nem találkoznék vele, pláne nem újítanám fel a kapcsolatot e miatt. (Abból indulok ki, hogy nem valami szemétséget követtem el ellene, "csak" szakítottam, mert nem működött a kapcsolat, így ezzel bántottam meg, és ugye ezen nem tudok segíteni, vagyis csak azzal tudnék, ha újra kapcsolatban lennék vele.) Mindemellett tiszteletben tartanám az érzelmeit, és igyekezném úgy alakítani a jövőben a dolgokat (arra az esetre, ha pl. közös társaság miatt a továbbiakban is összefutunk), hogy minél könnyebb legyen neki.
2015. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!