Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen gyakran találkoztok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran találkoztok a barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Mi minden második nap szoktunk,8-ra megyek,akkor általában ott is alszok,de csak a barátaival töltött időre is szüksége van,ez érthető is,

ezért ''csak''minden második nap.



2015. máj. 19. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Hát én sokszor bele is döglöm jóformán, de mi jó ha hetente 1x, bár inkább másfél hetente egy délután erejéig találkozunk:) Néha úgy érzem, hogy jól csináljuk, mert így még tud hiányozni a másik, néha viszont szenvedek miatta.

18/N 3 hónapja együtt

2015. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi minden nap találkozunk amióta megismertük egymást (nem túlzok :D ). Most leszünk 14 hónaposak és tökéletes minden.
2015. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

4-6 naponta fél napig - napig. Én is majd beledöglök mire újra látom. Igaz, így mindig jobban hiányzik. De fél nap után is hiányzik. Még mindig :)

26 hónapja együtt...


24/F

2015. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

fél éve együtt távkapcsolatban, hetente találkozunk hétvégékre, nem könnyű, amikor nincs velem, mert nagyon hiányzik.

20L

2015. máj. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szinte minden nap. Kivéve mikor délután dolgozi, mert heti váltással van általában a műszak és akkor leghamarabb szombaton.
2015. máj. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Miért is kellett lepontozni? És akkor csodálkoznak az emberek, hogy egyre kevesebb válasz érkezik... -.-"
2015. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam senkit se fel-se le,másokkal meg nem tudok mit csinálni.
2015. máj. 20. 16:40
 8/9 A kérdező kommentje:
A 4-es irta hogy távkapcsolat,de akik ugyanilyen ritkán találkoznak milyen okból,miért? Nálatok is távkapcsolat?
2015. máj. 20. 17:59
 9/9 anonim válasza:

Mi 2hetente taliztunk,hetvegente...miota elvégezte a sulit azota 1honapot folyamatosan együtt vagyunk,1hetet külön.Szintén táv kapcsolat...másfél éve vagyunk együtt, tökéletes minden

22/L

2015. szept. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!