Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engedjem közelebb magamhoz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjem közelebb magamhoz és hagyjam, hogy alakuljanak a dolgok vagy tartsam a távolságot?

Figyelt kérdés
Sokat csalódtam már kapcsolatokban, emberekben általánosságban, általában amint komolyabbra kezdtek fordulni a dolgok és kompromisszumot kellett volna kötni stb, kidobtak. A legutolsó barátomról kiderült, hogy szinte végig a szemembe hazudott, utána pedig mindenért engem hibáztatott. A kapcsolaton már sikerült túllépnem, de még mindig megvan bennem ez az extra óvatosság, nagyon nehezen nyílok meg és a legtöbb ember közeledését gyanakvással fogadom. Jelenleg van valaki, akit szimpatikusnak találok, de még semmi sem forrta ki magát, így inkább elméleti lenne a kérdésem. Merjek belevágni valami újba, hogy nem tudhatom pontosan mik a szándékai vagy hogy esetleg milyen hosszútávra szólna ez az egész? (Én hosszú távra terveznék, de persze ezt nem tudom megjósolni, főleg, hogy eléggé másmilyenek vagyunk, ami jó és rossz is lehet) 21 éves vagyok egyébként és egyetemista (ha ez számít).
2016. febr. 9. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem engeded közel magadhoz nem adsz esélyt neki hogy megszeressen, érezni fogja a falakat és ő sem fog megbízni benned. Egy kapcsolatnak csak akkor van értelme ha a két fél megbízik egymásban és kinyílnak, nincsenek titkaik egymás előtt. Először csak ismerd meg, addig ne tervezz semmilyen távra, pár randi alatt már sok minden kiderülhet, felesleges előre forgatókönyveket gyártani. Az biztos kudarc, nem tudsz más fejével gondolkozni. Nyilván ő is úgy van vele, hogy meg akar ismerni és ha nem csalódik, akkor többet nyújt. Kockázat nélkül nincs nyereség...és bizalmatlanul, fél szívből szeretni sem lehet.
2016. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elején sosem fogod tudni biztosra, hogy az újonnan megismert embernek pontosan mik is a szándékai! Ez úgy is csak idővel derül ki...úgyhogy én azt mondom vágj bele! :)


Ne hagyd, hogy a múltban elszenvedett csalódások miatt, a leendő boldogságod is gallyra menjen, mert esélyt sem adsz!

Szóval hajrá!

2016. febr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha mindenhez így állsz hozzá akkor nem fogsz előrrébb jutni.

mivel annyit csalódtál már igy gondolom kiismerted a férfiak viselkedését hogy ki miért ismerkedik veled,ha nem akkor nem tanultál semmit a csalódásaidból,de ettől függetlenül vágj bele,mert nem tudhatod mi lesz

ha pedig annyira félsz akkor ne ismerkedj és élj egyedül életed végéig,de akkor ne szomorkodj hogy nem szeret senki.


21 vagy és sokat csalódtál?vagyis akkor pasiról pasira mentél hátha valaki megszeret?hamar odaadtad magad nekik?

hazudtak neked..miért?ennyire naiv vagy?

irhatsz privit

2016. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilj meg neki
2016. febr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem sugárzol túl sok női erőt magadból hallode..
2016. febr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az baj a mai nőkkel, hogy ha egy férfi szemét velük, az összeset ilyennek látják. Nekem volt most egy ilyen lány.

A randi előtt kiraktam, mert sokat beszélgettünk, de állandóan távolságot tartott.

Utána ő volt megsértődve.


Elmondtam neki is, és neked is. Nem ez a fiú bántott. Új ember, új lehetőség.

2016. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, véleményeket. Jelenleg ez az egész eléggé csak egy gondolat, mert nem tudom, hogy érdeklem-e, de a dilemma ettől függetlenül fennáll. 3-as, nem, nem vagyok társfüggő, de randiztam meg találkozgattam srácokkal, néhányukkal ténylegesen jártunk, vannak fiú barátaim is, körülöttem is tapasztaltam dolgokat (családban, barátok által) szóval sokat csalódtam olyan emberekben akikben megbíztam. A hazugságról annyit, hogy egy komoly kapcsolatban, ahol a partner egy állítólagos 'jó fiú', aki rendes az emberekkel, meg nem csajozott, hanem komolyabb dolgokat stb.
2016. febr. 10. 19:41
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat, félreütöttem. Szóval lehet hogy naiv vagyok, de nem 'szemét rosszfiúkkal' voltam kapcsolatban, szóval szerintem ott azért érthető, hogy megbíztam a másikban.

5-ös, nem igazán értelek.

2016. febr. 10. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!