Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mekkora távolságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mekkora távolságot lennétek képesek elviselni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy a fiú hét közben dolgozik általában délután 4-5-ig. Ez mennyire vállalható?
2015. okt. 5. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

250 km volt koztunk a tav masfel evig, mielott osszekoltoztunk. En is dolgozom hetkoznap 5-ig, o meg hetvegeken is neha, 2-3 hetente egyutt toltottunk egy hetveget, ill. utaztunk egyutt. Amugy meg neha uzenet, vagy ilyesmi (ha fontos megbeszelnivalo es nem varhat, amig talalkozunk, akkor skype), de nem akaszkodtunk egymasra tulzottan, mindkettonknek van elete, fuggetlen tipusok vagyunk, nem volt problema ebbol.


Bevallalnam barmikor meg egyszer.

2015. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3000kmre elunk egymastol es felevente talalkozunk. A ti helyzetetek teljesen valalhato :)

18/L

2015. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi csak hetvegente tudunk 1-2 napra es nem is minden heten. Nagyon nehez de mivel egyutt kepzeljuk el a jovonket, mindemt megteszunk azert hogy mukodjon es egyelore mukodik is kisebb- nagyobb nehezsegekkel. Kb 250 km van koztunk.
2015. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 évig ingáztunk 300km-t, szombat-vasárnap találkoztunk. Aztán összeházasodtunk.
2015. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

volt távkapcsolatom, ahol kb 200 km volt a táv, ami önmagában nem sok, de volt köztünk még egy határ is, ami gyakran beláthatatlan mértékben meghosszabbította az egy irányú utazások időtartamát. ezért kéthetente jártam haza, bár mielőtt eljöttem volna otthonról tanulni, fél évig minden szipiszupi volt, kb két hónap alatt tönkre is ment minden.


Utána már csak városon belül voltam hajlandó összejönni bárkivel is, mert rá kellett jönnöm, hogy vaskosan benne volt az én kezem is abban, hogy minden elromlott korábban. Némi kis önismeret után rájöttem, hogy ha nem tudunk heti 3-4 alkalommal találkozni MINIMUM, akkor nincs értelme az egésznek. Azaz, most már semekkora távolságot sem lennék képes elviselni. Rá kellett jönnöm, hogy a kéthetente-havonta egy hétvégét randizunk dolog az nem igazán párkapcsolat, legalábbis, nem olyan, amilyenre én vágyom és nekem szükségem van.


Most a párommal együtt élünk, minden nap látom, el nem tudnám képzelni másképp. Ha hazautazok netalán egy hétvégére, akkor kb megbuggyanok, hogy már két napja nem láttam. Nekem ez az ideális :D


És kérdező, a legtöbb felnőtt ember dolgozik általában délután 4-5-6ig. Ez nem egy szokatlan információ, ezzel mindenképpen együtt kell élnie az embernek.

2015. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg is távkapcsiban vagyok, a táv 200 km, 2 és fél éve vagyunk együtt nagyon boldogan. Hamarosan összeköltözünk.

Heti egy nap tali pár órára a két város között félúton.

Amikor meg mind a kettőnknek jó, akkor egymásnál.

Egyébként meg minden nap skype-on beszélgetünk.

Én most fejeztem be június végén a sulit most melót keresek, ő dolgozik.


Ő 31 F, én 25 N

2015. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt hatalmas távolságra lévő sráccal kapcsolatom, külföldön lakott, ráadásul nem is szomszédos országban. Azt már nem vállalnám be, de 100-120 km-ig oké lehet.
2015. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat :)
2015. okt. 5. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!