Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem akar több kilométernyi távolságot bevállalni valakiért akkor miért hülyíti?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy fiúval Facebookon. Miután szembesült azzal hogy ilyen messze lakom, azt mondta én utazzak ő érte az első randin. Írtam neki hogy erről szó sem lehet, hogy én utazzak az első randin. Utána erősködött, és azt írta ennyit nem vagyok képes megtenni érte? Írtam ha ennyire különbözünk jobb ha nem találkozunk. Végül belement hogy az első találkozón ő jöjjön oda, ahol én lakom. Azt mondta kár ha egy ilyen szimpatikus lánnyal nem találkozik. De a randin még csak kedvesnek se volt kedves, és már egy fél óra után mondta hogy mennie kell a hamarabbi busszal hogy találkozzon a haverjaival is. De nem a haverjaival találkozott, ha nem chatelt csajokkal. Én már előre írtam neki ha neki gond a nagy távolság jobb ha nem találkozunk, de még is azt írta hogy neki nem gond, előtte még se mutatta. De amúgy nekem se volt valami szimpatikus.
2015. aug. 18. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
miért nem találkoztatok félúton egy városban pl?
2015. aug. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy többet ilyennel nem is randiznék akinek ez is gond.
2015. aug. 18. 09:38
 3/8 Mumusan ***** válasza:

Ezt már egyszer kiírtad nem?

Egyébként nem kell vele foglalkozni.

2015. aug. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány km volt a távolság?
2015. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
80 km.
2015. aug. 18. 10:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Azigen.. Nekem az nem lenne távolság. :) Még pár száz km-t is bevállalnék, ha találnék magamnak egy lányt.
2015. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# Földvár felé fél úton #?


hát de buta vagy, csak meg akart dugni, de legalább megnézni, hogy van-e esélye, és talán úgy látta, h nincs.

2015. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért, Te hol laksz és ő hol lakik?
2015. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!