Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akarja vagy sem? (társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akarja vagy sem? (társkereső)

Figyelt kérdés

Kb 2 hete beszélgetek egy sráccal, de nem tudok kiigazodni rajta. Jókat beszélgetünk meg minden, de úgy érzem nemigazán akar megismerni. Általában csak én kérdezek, ő jóval ritkábban. Mondta, hogy több lánnyal is beszélget, amit megint nem tudok hova tenni. Komoly kapcsolatot keres és én is, de így, hogy még csak leveleztünk és nem is találkoztunk szerintem nincs sok értelme. Ezt mondtam neki is, amire az volt a válasz hogy szeretne megismerni csak kicsit sok minden jött neki össze. Az elején még azt gondoltam, lehet belőle valami, de most már nem vagyok biztos benne. Nem tudom, hogy kapcsolatot akar vagy barátot. (Szexet azt biztosan nem.)

Aki tud, kérem segítsen

20/L



2016. febr. 8. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet több lánnyal is beszélgetve, próbálja kiválasztani, hogy ki lenne a legideálisabb jelölt neki. Én nagy jövőt nem jósolok nektek.

Én is beszélgettem így, de akivel nem nagyon beszéltem, azt nem akartam megsérteni, hogy nem akarok sokat tőle, hanem majd idővel elritkultak a beszélgetések, s annyi.

2016. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ebben a szakaszban még valóban nem lehet tudni mi lesz,egy kicsit türelmesnek kell lenned,aztán nyilván eljön a pillanat amikor már dűlőre kell vinni a dolgot.De ha valami határozott megérzésed van arra lehet,hogy már most érdemes lenne hallgatni.

Jelenleg kb. 5% esély van arra,hogy ebből komoly kapcsolat lehet,de ez is normális,ennél több esély mással sem mutatkozna.Tovább kell fürkészned a személyiségét.

2016. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!