Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek olyan társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan társkereső oldalt, ami eszerint az elv szerint működik?

Figyelt kérdés

Csak akkor írhat valaki rá a másikra, ha kölcsönösen lájkolták egymást. Pl a fiú bejelöli a lány, a lány visszajelöl, és csak ezután kezdődhet el a levelezés.

Valahol olvastam erről, és szerintem ez tök jó módszer a félreértések, és a sértődések elkerülésére.

Létezik ilyen magyar társkereső oldal?



2016. febr. 3. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem oldal, hanem app, de a Tinder ilyen.
2016. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennek mi értelme? Ha valaki ír egy levelet és nem jön be, akkor visszaírod, hogy bocs, de nem, vagy vissza se írsz és ennyi.
2016. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Tindert próbáltam, de sajnos nekem nem működik rendesen. Hiába állítottam be a tartózkodási helyem, csupa külföldit hozott be állandóan. Esetleg sima online társkereső nincs, ami hasonlóan működik?
2016. febr. 3. 18:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Az zavar a sima társkeresőkön, hogy ha kedvesen is visszautasítok valakit, sokszor nagyon csúnya stílusban reagálnak rá. Volt már hogy mindenféle k-nak elhordtak, csak mert nemet mondtam. Örülnék, ha ezt el tudnám kerülni valahogy.
2016. febr. 3. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:
fővárosban amúgy tényleg esélyes hogy sok külföldit fog bedobni, ők szerintem nagyobb arányban használják mint mi, és ott elég sok is van belőlük
2016. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, akkor gondolom a reptér miatt dob ki egy csomó külföldit, legalábbis abból gondolom ezt, hogy a legtöbb külföldit ugyanannyi km-re levőnek írja, és a reptér is ennyi távolságra van tőlem.


A Google Play feldob hasonló alkalmazásokat, ha letöltesz valamit, talán ott nézegess körül. Nekem a Jingle és a Happn van még meg (a Blendr egy badoos fos, azt ne szedd le), de egyiken se volt még semmi :D A Jingle magyar találmány, de csak Pesten van még működésben.

2016. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!