Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek olyan csinosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan csinosabb lánnyal, akinek mindegy csak legyen valaki?

Figyelt kérdés
Társkeresőn megismerkedtem egy aranyos csinosabb lánnyal, meglepően visszaírt, mert nem vagyok helyes pasi, mondjuk 2 napra regisztrált. Azt mondta hogy azért is jött ide fel, mert nagyon szeretne már egy komoly kapcsolatot, ugyanis nem talál normális pasit, mert mindenki csak szexet akar és hogy már úgy van vele, hogy teljesen mindegy csak kedves legyen és ne csak szexet akarjon. Amúgy 28 éves a lány
2016. febr. 7. 23:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A "ne dőlj be neki"-t pedig arra értem, hogy ha érzelmekről, meg kapcsolatról, meg egyebekről beszél, akkor véletlenül se hidd el, hogy rád gondol iylenkor, hanem AZOKRA a csávókra. Ha két héten belül nem tudod levarrni, hagyd a fenébe mert ki fog zsigerelni, és legjobb esetben is pincsinek fog tartani.
2016. febr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mik vannak :O


25 éves lány vagyok, sokat lógtam netes társkeresőn, láttam ezt-azt, na de ilyet :D


Kérdező, gondolj bele, hogy neked mi számítana:

1. olyan lánnyal lenni, aki csinos-szép, de csak "megelégszik" veled

vagy

2. olyan lányt találni, aki mindegy hogy néz ki, de valóban beléd szerelmes, nem csak menekül a csalódástól...


Amúgy meg kicsit buta és arrogáns a lány, ha úgy gondolja, hogy egy fiú csak azért mert ő (a fiú) "csúnya" majd kedves lesz vele meg nem használja ki....

2016. febr. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Úgy bírom ezt a "mindegy, csak legyen valaki" szöveget, mert egyáltalán nincs ilyen lány. Az ilyen lányoknak is van elvárása, és a "csak legyen valaki" kritériumba az pl. sosem fér bele, ha a férfi alacsony és ocsmány.
2016. febr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!