Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan nővel aki barátok közt-öt meg Szulejmánt meg egyéb ilyen szappanoperákat néz?

Figyelt kérdés
2016. febr. 1. 20:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
55%
nem!
2016. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
25%
Eleve csak a plebs néz tv-t...alap, hogy tv-je se legyen.
2016. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Most komolyan, van akinél ezen múlik az, hogy összejön -e valakivel???
2016. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Ne legyen tv-je, azon is csak a Discovery-t nézheti.
2016. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Hát pedig én most már tudni akarom, ki ölte meg Robit :( Robi halála > bármelyik férfi
2016. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Én a jóban rosszbant szoktam.:)
2016. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ezeket én is szoktam nézni, szóval simán. XD
2016. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%

"Nem, mivel én nem nézek tv-t hiszen abban az ördög van démoni formában." :D (Jézus magyar volt- Youtube)


Amúgy tényleg nem. Idegesítő, ha egy embernek nincs más mondanivalójam, témája, mint hogy mi volt a napi epizódban. Ismerek ilyen embereket. Nem vagyok sorozatfüggő, és nem szívesen jönnék össze ilyen nővel, csak akkor, ha nagyon-nagyon rajongok érte.

2016. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
49%

Aki ilyesmit néz nyilván ostoba nem is kicsit. Csomó színvonalas sorozat van amit nézhetsz neten.

De ez a mentalitàs, h9gy 20:15 van kezdődik a barátok közt...

2016. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 opened paradise ***** válasza:
78%

"Eleve csak a plebs néz tv-t...alap, hogy tv-je se legyen."


Headshot...


Imádom amikor valakit mindent fikáz benne,aztán benyögi,hogy neki tv-je sincsen.

Nem '94 van,minimum 30-50 csatorna van az embereknek,van akinek több száz. Lehet választani és nem mindegyiken csak ez van.

De persze könyvet is lehet borító alapján venni...

2016. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!