Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek olyan csinosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan csinosabb lánnyal, akinek mindegy csak legyen valaki?

Figyelt kérdés
Társkeresőn megismerkedtem egy aranyos csinosabb lánnyal, meglepően visszaírt, mert nem vagyok helyes pasi, mondjuk 2 napra regisztrált. Azt mondta hogy azért is jött ide fel, mert nagyon szeretne már egy komoly kapcsolatot, ugyanis nem talál normális pasit, mert mindenki csak szexet akar és hogy már úgy van vele, hogy teljesen mindegy csak kedves legyen és ne csak szexet akarjon. Amúgy 28 éves a lány
2016. febr. 7. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én igen, benne lennék. :) Amúgy kérdező te hány éves vagy?
2016. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. 31 vagyok
2016. febr. 7. 23:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha max 24 lenne, akkor simám. :D Csak így kicsit fiatal lennék hozzá.
2016. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. Szerintem 25 év alatt ilyen gondolkodású lány nincs nagyon, mert még fiatal és közösségi életet él jobban.
2016. febr. 7. 23:44
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, te hülye vagy, már neharagudj. Amiylen gyorsan csak tudsz, csapj le rá. És tényleg hamar, mert kábé egy hétig fogja ezt gondolni, azalatt le kell fektetned. Ennél többre viszont ne is számíts. Miért? Mert neki nem számít valójában az, hogy kedves legyél, nagyon hamar ismét beleveti magát abba a férfikörbe, akik számára valódi férfiak.

Szóval komolyat ne akarj tőle, mert rá fogsz fázni.

2016. febr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5. Lehet igazad van, köszi, holnap tali meg van beszélve vele :)
2016. febr. 8. 00:08
 7/13 anonim ***** válasza:

Láttad már a túl jó Nő a csajom című filmet?

A személyes tanácsom az, hogy mindenképpen találkozzál vele, mert egy randit mindenképpen megér. Az első pár percben minden el fog dőlni....a non-verbális kommunikáció nagyon árulkodó tud lenni, ha felveszi a szemkontaktust, ha nyíltan és önfeledt tud mosolyogni Rád,akkor van keresnivalód. Persze lehet színészkedni is, de ezzel csak az időt húzza, bár lehet ez is a célja.

Végezetül még annyit, hogy azok a lányok akik szerint "a pasik mindig csak szexet akarnak", gyakran nem ismerik be, hogy ez nem véletlen!!!!

37F

2016. febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát ha azt tapasztalta hogy eddig mindenki megakarta húzni és te is pont erre tartod akkor nem te kellesz neki. Lehet tévedek de lányként én pont nem arra vágyok hogy minden második pasi meghúzzon emellett 28 évesen már ketyeg a biológiai óra.

Nem akarok beleszólni féltre ne értsd csak gondoltam majd én játszom a válladon ülő kis angyal szerepét.

Szerintem ne csak meghúzni akard.

2016. febr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy olyan nővel jöjjek össze, akinek minden mindegy, csak legyen már végre valakije? Tehát még csak nem is szerelmes belém, hanem felruházott engem az elképzelt tulajdonságokkal, amiket elvár egy férfitól, miközben még alig ismer? NEM! Semmiképp sem! Nem akarok bogarat ültetni a füledbe, de az ilyen kapcsolatoknak általában az lesz a vége, hogy amíg te szépen belezúgsz az elkövetkezendő hónapok/évek során, ez idő alatt ő meg rá fog találni az igazira, akitől 220 lesz a pulzusa, s nedves a bugyija. Szóval egy kényszerből párkapcsolatot kereső nővel kösz, de inkább nem.
2016. febr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

5ös vagyok, és biztosan igazam van, tapasztalatból beszélek, azt kell tudni, hogy azok a férfiak, akikről ő beszél, a minden csajt levarró alfahímek. Ezek a csókák tucatjával hagynak maguk mögött ilyen csajokat, és ezek a nők ezekben az esetekben MINDÍG maguk alá kerülnek, ekkor jön el a "mi" (nem 2méter magas kigyúrt audival közlekedő) időnk, ám sajnos ez az idő rövid ideig tart, mert ha a csaj összekaparja magat, megy vissza abba a körbe, ahol számára az "igazi" férfiak voltak.

Arra figyelj, hogy ne dőlj be neki.

2016. febr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!