Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mai nők miért ilyen válogatósa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai nők miért ilyen válogatósak a pasik terén?

Figyelt kérdés

Rengeteg társkeresőn, azt látom, hogy csak az arcát fényképezi le a nő, rajta 5kiló smink. Az alkatáról nem ír semmit, persze azért mert vagy duci, vagy szégyenli. A másik vagy mert jó alkata van, de viszont a feje nem annyira szép.

Na most az ilyen nők miért válogatnak? Nekik is a jóképű pasik kellenek. Amikor a nő olyan 10/5ős.. ( JÓ ESETBEN! )

Szóval én nem értem ezt. Ez normális?



2016. febr. 5. 21:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%

9-es

Engem nem zavar, hogy lehúzzák a százalékomat, sose gerjedtem rá. Ha nem értik meg, az sem zavar, sőt azt se várom el tőlük, hogy elismerjék írásom igazságtartalmát.

Tudnék hasonló igényességű levezetést írni az általunk, férfiak által elkövetett fas.zságokról is, de az eredmény rendre az, hogy én csak belga lehetek a flamandok és vallonok közt...

Valakik mindig dühösek lesznek, mert a belátás jóval többet kíván meg az embertől, mint a támadás.

Ez van, a százalékok meg zuhannak :)

2016. febr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de nekem tetszik a #4-es válaszoló kommentje. Szerintem sok igazság van benne, még ha ez csak általánosítás is, és gyakran azért másképp van.


Szerintem pedig ennek genetikai okai vannak, a hím egyedek minél több utódot akarnak nemzeni, a nőstények pedig a lehető legjobb génekkel rendelkező utódot akarják. Mindenhol így van ez a természetben is, és rengeteg ember az ösztönei szerint él. :) De sokan vannak akik tudnak az agyukkal gondolkodni, és Kevésbé mennek az ösztönök után.

2016. febr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Egyre több a jó pasi. Van miből válogatni.

Például a volt osztálytársam: pár éve nem láttam. Igencsak megváltozott. ;-)

Egy szeplős, vörös fiú volt, aki mindig zavarban van.

Ma egy izmos, jólöltözött férfi, klassz a haja, szépek a fogai, magabiztos... senkit se érdekel, hogy vörös. Akkor is jó pasi.

Nagyon sokat változtak az elmúlt 5-10 évben a normák. Már nem csak a nők figyelnek oda a megjelenésükre. Én meg csak kapkodom a fejem, mennyi jó pasi!! :-D


Társkeresőd detto.

20-30 között eszméletlen jók vannak fent. Elolvadok mikor rámír, megnézem a képeket, és hú az a test.

Régen ilyen izmokat csak a reklámban láttál. Szerencsére divatba jött. :-D


Egyre erősebb az átlag, és egyre ritkább, aki nem üti meg a mértéket.

Csajból nem lesz több. :-D

Van miből válogatni.

2016. febr. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

4-nek nincs igaza.

Ez, amit itt előadtok ezekkel a sötétlila dumákkal, hogy ilyen százalék meg olyan alfahím meg barátzóna, ez a legnagyobb baromság, és legfeljebb az ösztönös szaporodás elvét követi.


Egyébként meg az van, hogy lejöttünk a fáról.


Kezdem az elején: barátzóna.

Ebben a pasik pont úgy hibásak, mint a nők. Mert legtöbbször olyan csajok mellett van ilyen pasifelhő, akik egyébként nagyon is jól néznek ki. Vagyis inkább reménykedtek abban, hogy egy kis koncot kaphattok a szép csajtól, mint hogy oldalba pisiljétek, és keressetek olyat, aki nem csak lelki szemetesládának használ.

Tehát itt már el lett ba.szva az elmélet, ezek a pasik önmagukat vonják ki a forgalomból azért, mert nem hajlandóak lejjebb adni az igényeiket.


Másrészt azok a szuper pasik, akik lentebbről is válogatnak, pont azért teszik ezt, mert minél több nőt akarnak megdugni. Tehát ha jó csajok megvoltak, nem ülnek a sarokban és kirakóznak, hanem végigmennek mindenkin, aki elérhető. A középmezőnyös pasik soha nem fognak lejjebb adni az igényeikből, tehát szűkebb a választék.

Másrészt azért, mert van olyan pasi, aki akár egyszerre két-három nőt dugogat, nem vonja ki a csajt se a piacról. Ez nem párkapcsolat, egyszer megvolt a csaj, és megy a levesbe. Ettől még a csaj neked is, meg neki is, meg másnak is elérhető... lenne.

De valamiért rátok nemet mond.


Az utolsónak is igaza van, mikor én voltam tini, az volt átlagos pasi, akit ti ma rondának hívtok. Egyszerűen a többség nem nyugszik bele abba, hogy túl vékony, túl kövér, zsíros a haja. És addig hajt, amíg szintekkel jobb pasi lesz egy-két év alatt. Tehát azok a csajok is szívesen járnának vele, akik pár éve még észre se vették.


Ez csajoknál is ugyanígy megfigyelhető: lefogy, megnöveszti a haját, más ruhákat hord, és akik eddig letojták, most sorban állnak nála.

De már nem csak a tinilányoknál látni ezt a hirtelen kivirulást, hanem a legtöbb fiúnál is.


Abba meg a kérdezőnél kötnék bele, hogy nagyon sok duci lány van, akinek nagyon szép az arca, arányos az alakja, jó helyen vannak elhelyezve a plusz kilók, és olyan futnak utánuk a jó pasik. Attól mert neked nem tetszik és 10/5-ös, még másnak lehet pont az esete, és ő 10/10-re értékeli a kerek formákat.

2016. febr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%

Persze, hogy normális. Mindenkinek az kell, aki szerinte a leghelyesebb. Senki nem a 2/10-es kinézetűekre hajt. Sem a nők, sem a férfiak. Mindenkinek minimum 8/10-es kell.


Majd akkor panaszkodj, ha te 8/10-as vagy, DE beéred a 2/10-s nőkkel is, de nekik meg csak a 10/10-es kell. Addig lapíts csendben!

2016. febr. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

15-ös.

Van igazság abban, amit írsz. A barátzónás meglátásod még csak nem is túlzó és magam is szörnyen szánalmasnak találom, ahogy a fb-on körbenyalják a nőket férfitársaim, ráadásul kortól, képzettségtől függetlenül van ez jelen.

Én sose tennék ilyet, bár nálam ez azért nem nagy dicsőség, mert eleve antiszociális vagyok.

Ezt mérhetetlen primitív és önsorsrontó tevékenységet meg se próbálnám tisztára mosni.


Van azonban egy dolog, amit főleg 13-as hozzászólásában lehet nagyon tetten érni, ez pedig a nők önbecsapása.

A következő logikát kövesd le kérlek: ha én, Béta-Béla ma nem jutok puncihoz, még az átlagos lányokéhoz sem, bár értelmes/dolgos/rendes/stb. vagyok és azt kapom az arcomba, hogy a nem értelmes/nem dolgos/nem rendes, de kigyúrt Alfa-Ádámtól csúszik le a bugyitok, akkor jobb esetben kapcsolok és elkezdek gyúrni, átalakítani magamat.

Ha kigyúrtam magam és beszerzem a többi "talmi-jópasi terméket" az inventory-mba, pl. használt BMW, márkás ruha,stb., akkor én már nem egy értelmes/dolgos/rendes ÉS kigyúrt pasi akarok lenni.

A ti gondolkodásotok abból indul ki, hogy majd ti megfogtok és megszelídítetek egy ilyet, mert csak ez éri meg, ez ér fel hozzátok, ám ha már kapva kaptok utánam, akkor a változatosság sokkal inkább gyönyörködtet, mint bármelyikőtök csak önmaga képes lenne.

Akkor már én is inkább végig akarom dugni a skálát, nem pedig letáborozni sem egy átlagos nő, de még egy bombázó mellett sem.


Amiben még igazat adok neked, az az, hogy a mi középkategóriánk valóban nem reagál úgy a piac változására, hogy lejjebb adja az igényeit és az alsó 20%-béli lányokat célozza be magának, de ezt igazán nem is vetheted a szemünkre, mert nagyon nem ugyanaz a "lemondás" volna ez, mint amikor a felső 20%-béli férfiak "fanyalodnak+ a középső 60%-os nőkre...

A közgazdász logika ugyan ezt követelné meg, de az evolúciós logikának teljesen ellentmondana.

2016. febr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A fiatal férfiaknak megfelel 60+-os szottyadt, egyre inkább demens nő is, mindegy neki csak lyuk legyen rajta. Rengeteg igénytelen pasas van. Az meg miért baj, ha egy nő igényes?
2019. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!