Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az hogy a mai nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a mai nők ennyire válogatósak a pasik terén?

Figyelt kérdés
úgy gondolom hogy külső számít nekik vagy a belső tulajdonság nem is érdeklik ?
2013. máj. 19. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég soknál a pénz is közre játszik, még ha fáj is. Akinek meg nem inge ne vegye magára.
2013. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én meg úgy gondolom, hogy aki még helyesen sem képes tagolni a mondatot, azzal nem állok le. De te biztos ezt is a külsődre fogod....

Néha a ronda vagy csak átlagos pasik azt gondolják, hogy csaaak a külsőjük miatt nem kellenek másnak, de talán előbb más kellene rendbe rakni. Igen, a kevésbé esztétikus külső hátrány, egy helyes pasinak ilyenkor előnye van. De minél jobb a kisugárzásod, annál nagyobb esélyes van. A kinézeted kevésbé tudod változtatni.

2013. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Külföldi vagy?


Pont azért válogatósak, amiért a férfiak is. Normális embernek nem mindegy, kivel áll össze. És itt most nem a pénz, kinézet, vagy bármi az ok, hanem az, hogy az egész ember, ahogy van, bejön-e vagy sem.

2013. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok külföldi
2013. máj. 19. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Mert nagyobb a választék. Igen ,vállalom,nekem fontos a külső. Sőőőt még a pénz is. De ne úgy képzeljétek el,hogy milliárdosokra hajtok,de azért legyen meg az átlagkeresete,nem jönnék össze minimálbéresekkel. Hogy miért? Mert nekem kéne eltartanom,és le kéne mondanom egy csomó olyan dologól ami fontos nekem. Persze ezek mellé legyen kedves és a többi....Azért mert nekem nem kell úgy pasi ,hogy nehéz legyen a kapcsolatunk,akivel nem passzolok össze. Jól érzem magam egyedül,az igazi meg majd jön ha akar. Ja és mielőtt félreértenétek,én ,ha kapcsolatot kezdek,akkor mindent beleadok,hűséget(az életben nem csaltam meg senkit),szerelmet,megértést és meleg vacsorát ;) Úgy érzem,ha nem tudok fölnézni a pasimra ,akkor a kapcsolatnak lőttek.
2013. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az értelmes valamire való emberek válogatnak, a FÉRFIAK is, nem mennek bele rossz kapcsolatba, nem értem hol ebben a hiba??? Mindenki keresi a párját nem passzol mindenki mindenkivel! Szerinted össze kéne jönnöm egy olyannal akihez nem is vonzódom, nem szimpi, csak mert a pasi engem VÁLASZTOTT nem a barátnőmet??? Érdekes ez már a ti szemetekben nem válogatás, pedig a pasi is ezt tette, választott, a neki tetsző lányhoz megy oda... Aki meg egy olyanhoz megy akiben semmi jót nem lát, undorodik tőle az egy kretén! Ezen mit kell háborogni??? Kéne neked egy csaj aki nem szeret téged? Erre vágysz?
2013. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!