Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több ilyen kérdésbe belefutok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több ilyen kérdésbe belefutok az oldalon. Csak engem irritál, ha nem értik a különbséget?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ennyi töketlen és értetlen pasi van a világban, vagy egy írja ki a kérdéseket, de már unom.


Nekiáll a pasi(nak nem nevezhető) sírni, hogy minden nő pénzéhez, és a pénzre hajt, és csak a gazdagoknak van csaja, bezzeg a nőket eltartják...

Aztán kiderül, hogy nem egy kis keresetű közalkalmazottról van szó, hanem egy tartós munkanélküliről.

Aki pont hogy eltartott az én fogalmaim szerint...


Ezek a pasik nem fogják fel, hogy eleve azzal van a gond, hogy valaki tartós munkanélküli? Nem kisebb idő, nem átmeneti állapot, arra se veszek mérget, hogy keres egyáltalán állást.


Ennyire nehéz megérteni, hogy nem mindegy, hogy keveset keres valaki, vagy nem dolgozik?

Hogy nem mindegy egy nőnek, hogy szerényen, de megélnek, vagy a nyakába akaszkodik egy ingyenélő, akit neki kell eltartania addig, amíg munkát nem talál. Főleg úgy hogy nem is keres.


Azért ne tartsunk már ott, ha egy nő nem áll le mindenféle csövessel, aki kukázik, meg koldul, akkor pénzéhes ribi, és azt nézi, kit húzhat le.

Miért kellene ennyire lealacsonyodni??


Tényleg pénzéhes a nő, ha elvárja, hogy a pasi önfenntartó legyen? Nem azt, hogy egy fillért is költsön rá, hanem azt, hogy a saját életét tudja finanszírozni.

Ez mióta haszonlesés meg pénzéhesség?



2016. jan. 25. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kérdező egyet értek veled. A nők nem ismerkednek,nem járnak akárkivel ehhez ki kell érdemelni dolgokat, szabályokat be kell tartani. 21/F
2016. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem akarom védeni ezeket a srácokat, mert én sem bírom, hogy néhány csalódás miatt kígyót, békát kiabálnak az egész női nemre, de azért nem minden ilyen kérdést olyanok írnak ki, akik a nő pénzén akarnak élősködni.
2016. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Blade Bone ***** válasza:
Engem is irritál, épp ezért nem foglalkozom ilyesmikkel. ;)
2016. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled. Itt is két tény van:


1. Akiket írsz. Azokat a pasikat, akiket el kell tartani mert lusta dolgozni / mert mindig megkapta anyucitól a támogatást. Az ilyenek rinyálnak a legtöbbet. Ebben igazad van. Alapvetően Magyarországon egy nő kevesebbet keres ugyanabban a pozícióban mint egy férfi - és akkor tartson még egy embert el?


2. Sajna vannak ugyanilyen haszonleső, dolgozni lusta nők is. Sosem értem meg a gondolkodásukat, pedig nő vagyok én is.


Mindkét nemnél megvan ez a tipusú felfogás. Nekik ez azért pénzéhesség és haszonlesés, mert egyedül életképtelenek. HANGSÚLYOZOM: az életképtelenség nem azokra vonatkozik, akiknek pillanatnyilag nincs állásuk, de keresnek. Ez azokra vonatkozik, akik ba sznak keresni melót és elvárják hogy más finanszírozza az életüket. Ennyi szerintem..


(U.i: párom is volt munkanélküli, 2 hétig. Keresett melót, megkapta. Ennyi. Aki erre nem képes, az önálló életre képtelen. Pont.)

2016. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én meg azért panaszkodom, mert van munkám. Jól is keresek, szeretem is csinálni, de semmi időm nincs. Így párt is nehéz találni, ha meg valakit is találnák nem hiszem, hogy ezt sokáig el tudná viselni. :)
2016. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ahogy a 4-es is írta, nőben is meg pasiban is van haszonleső, ingyenélő, de azért nem fog egy nő sem itt zokogni napokig, mert minden pasi pénzéhes.


Ez azoknak a takarója szokott lenni, hogy a nőket a pénz érdekli, akik úgy gondolják, ők egyébként tökéletesek, legfeljebb ez lehet bennük a hiba.

Aztán meg kibújik a szög a zsákból...


De valahogy még nem futottam bele olyanba, hogy elhanyagolt, igénytelen, túlsúlyos munkanélküli nő azon kesereg, hogy nem kell a kigyúrt kis latin lavornak, mert nincs pénze fizetni neki a szolit meg a kondibérletet, mert egyébként más hiba benne nem lenne.

2016. jan. 25. 13:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdésed a lehetőségek összes permutàciójàban ki lett màr tàrgyalva. Mind két oldalról.

Don't feed the troll

2016. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor vannak ezek a gondok,ha különbség van! Ha valaki nem magához hasonlót szeretne,hanem nála többet úgymond :D


Nekem pont ez miatt nincs is problémám,mert eleve kizárom azokat,akik többet akarnak,mint ami én vagyok és ugye én is kizárom azt,aki hozzám nem hasonló!


Önálló vagyok,munkahellyel,csak azt várom el,amit én is nyújtani tudok.

2016. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, én közmunkás vagyok,mivel nem akarom senkivel sem eltartatni magamat, és sajnos csak ez a munka jutott nekem... Azt hiszed, én kellek a nőknek?... Egy frászt, még le is néznek amiatt, mert közmunkán vagyok...
2016. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nő létemre ilyenkor szégyellem magam. Sok van a mi nemünk között is, akik a kényelmesebb utat választja. Párom is dolgozik, ő se keres sokkal többet betanítottként, mégse érdekel, hogy mennyi pénze van. Én speciel előbb elküldöm melegebb éghajlatra a gazdag pasit - mivel jönne az én keresem a pénzt te ku ssolsz dumával előbb utóbb... Meg engem ne tartson el senki. Együtt tartsuk el, egymást segítve.


Csak nem én vagyok az egyedüli aki így gondolkodik :)

2016. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!