Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le tudnátok írni a különbséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le tudnátok írni a különbséget a szex között az alábbi két esetben?

Figyelt kérdés

Van különbség a szexben úgy, hogy szerelmes vagy az illetőbe, illetve úgy, hogy nem?

Milyen a különbség? Le tudnátok írni mind a két változatot, hogy érthessem, hogy mi a különbség?


2016. jan. 22. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy különbség van.

Ha szerelmes vagyok, akkor testtel és lélekkel is benne vagyok a szexben, szinte remegek a vágytól, sokkal felszabadultabb vagyok. Ha nem vagyok szerelmes és még baráti szimpátia sincs, akkor olyan, mintha maszturbálnék, sőt, ha még nem is túl jó a csaj az ágyban, akkor még rosszabb, mint maszturbálni. Awkward, élettelen, zavaró.

Ha van baráti szimpátia, intellektuális vonzalom és vmi előzmény amire alapul a szex, akkor nagyon jó tud lenni, de akkor sem annyira jó mint szerelmesen.

2016. jan. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Régebben én sem tudtam elképzelni különbséget, de amikor szerelmes lettem egy lányba és szeretkeztünk, akkor egy teljesen más dimenzióban voltunk. Le se tudnám írni, de hatalmas a különbség, meg kell tapasztalni, akkor fogod megérteni.
2016. jan. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Képzeld el azt a két esetet, hogy két különböző autót vezetsz. Az egyik esetben egy Suzukit ami távol áll a vágyaidtól, a másik esetben meg egy olyan autót amit mindig is szerettél volna. Valami hasonló, csak ugye annyival, hogy az egyik esetben egy tárgyról van szó a másikban meg egy meztelen férfiról vagy nőről.
2016. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan vagy alapból,aki tudja élvezni a szexet, akkor az jó de semmi több. Se több,se kevesebb, el is felejted. Ha kiemelkedően jó,akkor szuper érzés előtte,utána és közben is és akarod még sokszor!!!


Ha szerelmes vagy,akkor ebből a szuper érzésből indulsz ki, és észreveszed magadon is, hogy másként nyúlsz ahhoz a személyhez akit szeretsz. Azt is észre tudod venni, hogy ő is hasonlóan szerelmesen szexel veled,vagy sem :)És ha nem,te akkor is odavagy szex közben vele állatira!

2016. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha szerelmes vagy és a szerelmeddel szexelsz akkor cirógatod, a cickóit szopkodod, a combjait simogatod és folyamatosan a szemébe nézel



ha érzelmek nélkül, netán fizetős csajjal teszed akkor arra koncentrálsz hogy a csajt jól megdugd és ő is jó dugásnak könyvelje el, mert itt az számít neked hogy ellődd a patront meg max. hőzönghess a haveroknál


végkifejlet: a párodra odafigyelsz, közösen élvezitek az együttlétet, és nincs időkorlát, van idő a fejlődésre

fizetősnél meg magaddal törődsz és csak arra figyelsz hogy megérje a pénzt... :S

2016. jan. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na, én sose maszturbáltam más testével (tükörbe se tudnék nézni utána), arról nem tudok nyilatkozni.

Szerelem nélkül a szex olyan, hogy csak úgy simán jólesik. Mint egy jó játék, ahol kedveled a partneredet, kicsit meg is tudod ismerni őt és mindketten jól érzitek magatokat.

A szerelmes szex viszont valami olyasmi, amire emlékezni fogsz, amíg élsz. Abban a szíved-lelked benne van.

2016. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!