Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy nőnek sem vagyok az esete? Létezhet ilyen?

Figyelt kérdés
Vagy 1000 nőhöz odamentem életem során ez már lassan reprezentatív felmérés. És Eddig minden nő azt mondta, hogy bocsi de nem vagy az esetem. Hogy lehet az hogy egy nőnek sem vagyok asz esete? Létezhet egyáltalán ilyen?
2016. jan. 11. 09:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
próbálok magamon változtatni, de a saját hibámból tanulva nem fogok mégegyszer összejönni olyannal aki nem tetszik, annál nincs rosszabb érzés mint pl elmész egy buliba vagy valamilyen rendezvényre, teli jó csajokkal a te párod pedig ottvan és nem is néz ki jól, emelett nem is tudsz bepróbálkozni másoknál, úgyhogy mást tenni nem tudok próbálom magam változtatni jobb irányba, de nem adom alább az igényeimet :)
2016. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Persze. Én is már 1000 elutasítás felett járok. Eddig még soha, egy lánynak sem jöttem be a külsőmnek köszönhetően.
2016. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy a kíváncsiság kedvéért, az 548. elutasításnál nem jutott az eszetekbe hogy valamit rosszul csináltok?
2016. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!