Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek tényleg olyan nagy igények lenének egy nőnek?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátnőm, aki már régóta keresi társát és már 30 éves, átlagos testalkata van, átlagos külsővel, nagyon odaadó, kedves nő, még sincs régóta társa.

Neki nem fontos az egzisztencia, nem kell hogy helyes, sportos legyen a pasi, nem baj ha nem olyan határozott, nem kell neki, hogy tipikus pasis legyen a férfi.

Ami neki fontos és szerintem emiatt nem találja a párját az az hogy okos legyen kedves, empatikus, megértő, tudja kimutatni érzelmeit.

Szerinte szexre mennek csak a pasik. Internetes ismerkedést is befejezte, mert minden pasi csak szexet akart ott tőle, tényleg ilyen nehéz ennyi idős korba társat találni már, ilyen igényekkel?


2016. jan. 8. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Ilyen igényekkel semmilyen korosztályban nem találna magának férfit, illetve találnál.
2016. jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még olyan pasival sajnos, aki ki tudja mutatni az érzelmeit
2016. jan. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Egyáltalán nem nagy igények, de nem hiszem el, hogy csak ennyi számítana neki.
2016. jan. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én ilyen lányt keresek, kár, hogy nem egy korosztály vagyunk..
2016. jan. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem nem ezzel van a gond.
2016. jan. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%

Nehéz nőnek lenni,az elvárásai nem sok!


számomra fontos az egzisztencia,szeretet,megértés,őszinteség!

Külső nem annyira fontos lehet csúnya,testalkata lehet vékony,lehet macis!

nehéz találni normális férfiakat!

férfiak szex nélkül nincsenek,akinek nem kell a szex olyan férfi nincsen sajnos!

ezért férfinak könnyebb lenni,könnyebben talál társat magának feltéve ha nem a leggyönyörűbb nő kell neki!


Még ha beteg a férfi impotens,akkor is talál magának nőt!!!!!


Mindenkinek minden jót kívánok,sok szerencsét!

2016. jan. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Lehet ilyen férfit találni, pl. nekem sikerült, de tényleg nem teremnek minden bokorban.
2016. jan. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neki csak egy barát, vagy inkább "barátnő" kell, akivel beszélgethet, de nem vágyik párkapcsolatra.
2016. jan. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az a nem mindegy hol keresi, és hogy hol van az ilyen férfi. Ha 50km - rel odébb van, hiába keresi a környéken...

Én például szivesen ismerkednék ilyen nővel, még a leírásnak is megfelelnék, de mit tehetnék, ha nagyon messze vagyok....

2016. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!