Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy nőnek sem vagyok az esete? Létezhet ilyen?

Figyelt kérdés
Vagy 1000 nőhöz odamentem életem során ez már lassan reprezentatív felmérés. És Eddig minden nő azt mondta, hogy bocsi de nem vagy az esetem. Hogy lehet az hogy egy nőnek sem vagyok asz esete? Létezhet egyáltalán ilyen?
2016. jan. 11. 09:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%
"Vagy 1000 nőhöz odamentem életem során" Na és? Közülük akár egyet is probáltál meghoditani? Vagy odamentél: Köllök neked, megba-zhatlak? Ennyi volt? Mit csodálkozol?
2016. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%

Ennek több oka is lehet.

1. Taszító a külsőd.

2. Taszító a viselkedésed.

3. Ápolatlan vagy.

4. Rohannak és rosszkor szólítottad meg őket.

5. Randizgatnak valakivel, és rá akarnak koncentrálni.

6. Semmi kedvük ismerkedni (mindegy, mi okból).

7. Bizalmatlanok az idegenekkel.

8. Tényleg olyanokat fogtál ki, akiknek más az ízlésük. 1000 nő egy faluban sok, Budapesten kevés, New York esetén pedig elenyésző.

Egyéb... Nem tudom, nem ismerlek, ezek csak tippek.

2016. jan. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Interferencia ***** válasza:
82%
Ezt ebben a formában nem hiszem. Sem azt, hogy közel 1000 nőhöz odamentél, sem azt, hogy kivétel nélkül mindegyik ezt mondta. Semmi bocsi, de van barátom, vagy ilyesmi? Hagyjuk már.
2016. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#12


99% hogy az 5-ösbe futsz bele. Tudod, hogy minden nőnek van mindig egy KISZEMELT-je akin kívül mindenki kuka. Mindegy mennyire szarja pofán a kiszemelt, akkor is ő az isten.

2016. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
13. Jaa persze ilyen is volt, nem csak azt mondták hogy nem vagy az esetem
2016. jan. 11. 12:41
 16/23 A kérdező kommentje:
1. És lehet valakinek annyira taszító a külseje, hogy ezt mondják rá a nők? Ilyenkor mi van? mit lehet tenni?
2016. jan. 11. 12:42
 17/23 anonim ***** válasza:
Saját példából mondom, hogy létezik ilyen. Ha nem megfelelő a külsőd, akkor nem sok esélyed van. Ha valami nem stimmel rajtad, akkor még esélyt se adnak a megismerésedre. Engem a magasságom miatt utasítanak vissza kapásból. Még a nálam alacsonyabb nők is azt mondják, hogy ha "magassarkút húznak fel, akkor már túl magasak lesznek hozzám". Ha van valamilyen olyan tulajdonságot, amin nem tudsz változtatni, és az előnytelen a nők szemében, akkor jobban jársz, ha hagyod az egészet a francba.
2016. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
amit az egyik válaszoló írt a haverjáról az szerintem hülyeség, nekem 2 barátnőm volt egy kicsi alacsony szemüveges deszka és és egy másik aki volt vagy 100kg, egyikükkel sem voltam boldog hiába szerettek, szerintem egy férfi ne adja alább, lehet hogy mindig elutasít a jobb nő, de ha van egy buliban egy csúnya és egy szép mindenképpen a széphez mennék oda.
2016. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha valaki szerelmes, akkor a szeretett személy mindenki más fölött áll, ezért senkit nem lehet hibáztatni, mert mindenkinél így működik, akár plátói, akár viszonzott. És miért baj, ha valaki szerelmes, még ha épp nem is jöttek össze, vagy esetleg csak lassan alakul bármi okból? Az érzéseiért senki nem hibáztatható.
2016. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
# 18 Időpont ma 13:26 - Teljesen jogos, de ez a nőkre is vonatkozik. Viszont kérdés, tudsz-e olyan lenni, amilyenre azok vágynak, akikre te vágysz. Ha igen, nincs gond, ha nem, akkor viszont vagy változtass magadon, vagy változtass az igényeiden.
2016. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!