Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Nektek mennyire sértő/degradáló, ha egy férfi "lecsajoz" titeket, nem pedig nőnek említ?

Figyelt kérdés

Rengeteg esetben érzékelem, hogy a nők előszeretettel pasiznak le minket. Nekem ez antipatikus. Sosem hívom csajnak a másikat, mindig nőként említem, még ha a viselkedése nem is ad okot arra. :D


Kort is írj!


2016. jan. 7. 11:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%
Szituációfüggő, de nem problémázok miatta. A melóban a kolléganőkkel is "csajozzuk" egymást, kortól függetlenül. :-)
2016. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%

Ez nem sértő.

Az már igen ha puncinak, vagy egyéb ilyen ocsmány néven emlegetnek... szerencsére csak egyszer fordult elő eddig, az is munkahelyen, egy olyan embertől, akit nem is ismerek... na az már gáz.

23/l

2016. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
Részemről óriási különbség van pasi és férfi között.
2016. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
Ha olyasmit mond privátban, hogy "Örülök annak, hogy ilyen csajom van" és következik egy finom nagy csók és ölelés, akkor nem zavar ;)
2016. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
A szavakat mindig kontextusban kell elemezni. Ki csajoz le? Kinek? Miért? Milyen a hangsúly? Szimplán a "csaj" szó nem sértő, vagy lealacsonyító, de lehet úgy mondani, hogy az legyen...
2016. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
A pasim akkor lesz az uram, ha elvesz nőül és onnantól én sem a csaja leszek. Nekem az az antipatikus, amikor évekig együtt járnak és nem tervezik az esküvőt.
2016. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
51%
Én férfi vagyok, de sose használom ezt a szót, mert utálom.
2016. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%

Nem zavar.

Volt olyan ismerősöm aki ugrott az "ok"-ra és ha valaki ezt használta kiakadt. Vannak "érdekes" emberek.

2016. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne sértő ha lecsajoznak?

Azt kéne kideríteni te miért érzed a pasi szót degradálónak.

2016. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
számomra nem sértő. ezek csak szavak... ettől függetlenül nem használom egyiket se, mert egyik szó sem esztétikus számomra. de nem a jelentése miatt.
2016. jan. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!