Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet ennek a nőnék tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ennek a nőnék tényleg nem számít a külső vagy valami érdekből van velem?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok és még szűz, sose volt barátnőm, talán azért mert nagyon csúnya vagyok meg félénk.

Társkeresőn megismerkedtem egy nővel kép nélkül (neki sem volt kép) Nagyon szimpi volt levelezések. Mondta neki nem számít a külső, ezt persze nem hittem el, mert még egy nő sem akart velem szóba állni. Eljött a randi ideje és nagyon kedves volt stb. a végén ő csókolt meg alig akarom elhinni. Ő egy elég csinos dekoratív nő, viszont korombeli és utalt a gyerekre, lehet gyereket akar és emiatt az érdekből van velem? vagy valami egyéb érdek. Egzisztenciám átlagos egy örökölt kis lakásom van és 120 havi nettó.


2016. jan. 7. 21:45
1 2
 11/12 Titusztitusz ***** válasza:
Szerény meglátásom szerint olyan nő NINCSEN, akit ne érdekelne a partnere külseje...(És férfi sincs...)A többi meg akkor meg már nemis kérdés...
2016. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 pörölycápa ***** válasza:

Persze, mindenkit érdekel a külső, de nem mindenkinek ez a fő szempont. Nekem sem az a fő szempont, sokkal inkább a személyisége, és az hogy jól megértsük egymást, jól érezzem magam vele és meg tudjak benne bízni. Az én párom sem kifejezetten jóképű, macsó csávó, nem pont ő lenne a férfiideálom, de azért tetszik nekem ő is. És a belső tulajdonságokra tökéletesen megfelel, jobbat el nem tudnék képzelni nála, és soha nem cserélném le senkire, akármilyen jól néz ki, vagy akármilyen gazdag az illető.

Ja igen, a pénz sem mindenkinek számít, én egy jóval gazdagabb férfit hagytam el a jelenlegi párom miatt, mert vele sokkal jobban érzem magam, és benne sokkal jobban megbízok.


Egyébként meg ha korodbeli, és említette is, akkor valószínű gyereket akar, és most egy megbízható társat és jó apát keres hozzá. Én ezt nem mondanám annak, hogy érdekből van veled, vagyis... ha te is szeretnél családot alapítani, akkor nosza rajta, ismerkedjetek, és remélhetőleg hosszútávon is bejöttök majd egymásnak. Ha meg nem akarsz családot egyáltalán, akkor kár húzni egymás idejét. Mindenképp érdemes megbeszélni hogy kinek milyen tervei vannak a jövőben.


Egyébként meg ne félj annyira a kapcsolattól, szerintem hagyd magad sodródni az eseményekkel, ismerd meg a hölgyet minél jobban, és majd érezni fogod mik a szándékai, illetve azt, hogy mennyire működőképes a kapcsolat. Hajrá! :)

2016. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!