Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akinek nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akinek nem a férfiasság, jó külső, pénz, határozottság számít, hanem az érzelmesség, kedvesség, aranyosság, lelkizés, félénkség?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyen nőt? Mennyire elterjedtek?
2016. jan. 6. 09:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj, de mit szeressunk egy ferfiban, ha nem a ferdiassagot? Ha toketlen vagy, szedd ossze magad es javits a hozzaallasodon. Nem kell gyurni es kocsival villogni ahhoz, hogy valaki ferdias legyen. Lehetsz csendes, kedves. A parom is volt, hogy sirt elottem, lelkizni is lehet vele, de attol meg ferfias es hatarozott.

Egy nonek AZ kell, hogy a ferfi mellett biztonsagban erezze magat es hogy hercegnokent banjanak vele. Ez az igazsag.

N

2016. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%

Szóval hogy inkább legyen félénk mint férfias,határozott? Hátöööö hümmm. Szerintem biztos van ilyen lány, de nagyon kevés.


Mármint, alapvetően a pénz és a jó külső nálam nem szempont, de a férfiasság és határozottság a legtöbbünknél elég fontos dolog. Az aranyosság, kedvesség, érzelmesség nem probléma, lelkizni mindig jó, de szerencsére ezek nem zárják ki azt, hogy valaki közben férfias, határozott jellem legyen.


Akárhány nőt megkérdezel, hogy mire vágyik, milyen az álompasija, 10ből 9 szerintem belemondja a listába a határozott és férfias jelzőket.

2016. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
88%
Ez de hülye kérdés...
2016. jan. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

"Akárhány nőt megkérdezel, hogy mire vágyik, milyen az álompasija, 10ből 9 szerintem belemondja a listába a határozott és férfias jelzőket."


Ennyire sablonos, egyforma legyen az összes nő, félelmetes :(

2016. jan. 6. 09:30
 5/34 anonim ***** válasza:
84%
Az miert sablonos, ha a no a ferfiban a ferfit keresi es nem az akaratgyenge, hatarozatlan kisfiut?
2016. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

"Ha toketlen vagy, szedd ossze magad es javits a hozzaallasodon."


Baromira nem akarok ezen javítani, mert ilyen vagyok és így érzem magam jól, most változzak meg a másikért, teljesen felesleges, inkább olyan nő kell aki így elfogad :)

2016. jan. 6. 09:32
 7/34 A kérdező kommentje:
5. Sablon = egyformaság, hasonlóság. És MINDEN nő ezt keresi, így sablonos.
2016. jan. 6. 09:33
 8/34 anonim ***** válasza:
94%

De erre valaszolj: Mit keressen a no a ferfiban? A kisfiut? En nem anyaskodni szeretnek es mindent elintezni a paromnak, mert hatarozatlan.

Te azert nem akarsz valtozni, mert lusta vagy hozza es becsapod magad azzal, hogy a noket hibaztatod amiatt mert a ferfiban a ferfit keresik.

2016. jan. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
92%
Te mit keresel a noben? Nem a noiesseget? Melegszivuseg, otthont adas, kedvesseg stb. A ferfiak ezt keresik a noben. Akkor most ok is sablonok?
2016. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
91%

Mivel én nőként viszonylag határozott jellem vagyok a munkámból adódóan, ezért nem vágyom arra, hogy otthon is én hordjam a nadrágot. A férfiak világában helytállok napközben, este hagy maradjak meg egy törékeny nőnek, hogy érezzem, hogy a párom karjaiban biztonságban vagyok és ott ugyan senki nem bánthat.

Én nem az anyja akarok lenni valakinek, aki eteti, terelgeti, a széltől is óvja, hanem a párja, az pedig azzal jár szerintem, hogy egy nő, az nő a kapcsolatban, a férfi pedig a férfi. Férfias szakmát választottam, még is a hagyományos párkapcsolatok híve vagyok, ahol átadom az irányítást a páromnak. Ha egy akaratgyenge, határozatlan, férfiatlan alakkal találkozom, ő erre nem képes, én pedig erre nem vágyom.

Egyébként a párom jól néz ki, határozott, értelmes, képes férfiként viselkedni, biztonságban érzem magamat mellette, anyagilag egy szinten vagyunk és mindezek mellett kedves, aranyos lelkis és én nem vagyok megrökönyödve, ha gyengének látom. Ergo ezek a tulajdonságok abszolút nem zárják ki egymást.


Nem ismerek olyan nőt, aki határozatlan, ronda, szegény kisfiút keres, de gondolom te sem hasonló lányt keresel.

2016. jan. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!