Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akinek nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akinek nem a férfiasság, jó külső, pénz, határozottság számít, hanem az érzelmesség, kedvesség, aranyosság, lelkizés, félénkség?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyen nőt? Mennyire elterjedtek?
2016. jan. 6. 09:13
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyen pasikat!:) Üdv Emogirl15
2016. jan. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell annyira férfiasnak lennie, hogy belefulladjak otthon a kanszagba, de köszönöm, kisfiúból nekem sem kéne. Nem kell engem irányítgatni, de rühellem, amikor valakit állandóan nekem kell abajgatni. Jó dolog az érzelmesség, a kedvesség, de ha ehhez nem párosul legalább annyi határozottság, hogy az ember kiálljon magáért, akkor nem egymást keressük.

Én nem vagyok semmiben a hagyományos értékrendnek a híve, egy nő is tudjon kiállni magáért, legyen határozott, ne kelljen állandóan tutujgatni - de a férfit sem.

Személy szerint egyenrangú társat keresek, nem felettest vagy alárendeltet. Lelkizni jó dolog, de a jó égbe is, egymás támaszai legyünk, hogy ha valamelyikünk éppen összezuhan, akkor a másik megtartsa.

Ezt egy kisfiúval nem lehet megtenni, mert hiába a lelkizés, az érzelmesség, ha valaki a padlón van, oda határozottság és erő kell. Ahogy egy életnek a leéléséhez.

És a nő majd, ha szülők lennétek, erős lehetne mindkettőtök helyett... Na ne,

2016. jan. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Meglepően kapok ismerkedő leveleket, remélem van aki így is elfogad és lesz végre gy sikeres kapcsolatom :)
2016. jan. 6. 10:58
 24/34 anonim ***** válasza:
88%

Ha a férfiasság nem lenne a szempontjaim között, akkor nem lennék heteroszexuális. :-)


A többit nem elemzem, ha nem haragszol, mert máshol többször megtettem már.

2016. jan. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
52%
Elsőnek mondanám igen az kell hogy úgy bánjunk vele DE mit kapunk ezért?!?! Az nem mindegy!
2016. jan. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Shaddark ***** válasza:
89%

"Baromira nem akarok ezen javítani, mert ilyen vagyok és így érzem magam jól, most változzak meg a másikért, teljesen felesleges, inkább olyan nő kell aki így elfogad :)"


Ööööö...

Nem változnod, hanem FEJLŐDNÖD kellene.

Ezen az alapon járni se kellene tudnod mert tök jól érezted magad amikor még mami az ölében hurcibált :)

De ez így működik, gyerekből kamasszá, fiúvá és most férfivá kellene fejlődnöd.

Tudom, sokan nem teszik ezt meg lustaságból - de tudod meg kell nézni mi mennyit ér. Egy igazi férfi mindenből a legjobbat tudja megszerezni, míg egy gyereknek csak a maradék jut, - ilyen az élet.

Én főként az önismeret fejlesztését ajánlanám neked, ettől nagyobb önbizalmad lesz, megnő az önértékelésed és ekkor halványodnak a feminim vonásaid (melyek lehet nem is a sajátjaid, főként anyukád programozásának a hatására éledtek fel benned) és maszkulinabbá válsz, tulajdonképpen akkor leszel igazi önmagad.

2016. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
26. miért kéne változtatnom, ha így is volt egy 5 éves kapcsolatom, amit sajnos én szúrtam el, szóval remélem még vannak ilyen nők.
2016. jan. 6. 11:02
 28/34 anonim ***** válasza:
88%
Biztos találsz olyan nőt, akinek bejön a papucs, és a párját gyerekként szereti kezelni, de akkor az egy alá-fölé rendelt kapcsolat lesz, és te leszel az irányított fél, a +1 gyerek a családban.
2016. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
88%
Vannak férfiasabb nők, akik szeretik hordani a nadrágot és nem férfias férfiakat keresnek. Én személy szerint nem vágyok ilyen nőre, de ha neked egy ilyen nő az ideális, akkor keresd meg őket.
2016. jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Shaddark ***** válasza:
88%

Magad miatt.

A nők miatt nem kell tenned semit sem, azok akadnak majd, mindig van egy olyan aki megfelelő/vevő az adott fejlettségi szintedhez.

De amiben tévedsz szerintem az az, hogy az aki most vagy az vagy te.

De nézzük tételesen.

Határozottság. Alapja az önbizalom, ha van önbizalmad akkor határozott leszel, ha akarsz az lenni ha nem :) Megfelelő önértékeléssel férfias és határozott lesz minden férfi. Ha önbizalomhiányod van akkor pedig a helyes út - elfogadni a tényt, - majd ha ez megvan akor könnyen tudsz fejlődni is ebben.

Ha szomjas az ember, vízhiánya van akkor iszik, nem jó megoldás szerintem mondogatni hogy én szeretek szomjazni.

Értem amit írsz amúgy - nem is kell megváltoznod. Nem is tudnál egyébbként, az ember a személyiségét nem tudja megváltoztatni, az egy életre kialakul 20 éves korra. Én pl. INTJ vagyok, voltam és leszek is, tized ennyi és százszor ennyi önbizalommal is...

2016. jan. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!