Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akinek nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akinek nem a férfiasság, jó külső, pénz, határozottság számít, hanem az érzelmesség, kedvesség, aranyosság, lelkizés, félénkség?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyen nőt? Mennyire elterjedtek?
2016. jan. 6. 09:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ezek nem zárják ki egymást. Megtiszteltetésnek vettem, ha lelkizett velem, tudtam, hogy bízik bennem. Voltam olyannal, aki hasított a nők körében, nem volt az a lelkizős,humorizált, velem még is úgy alakult, hogy megnyílt, kihoztam belőle a lány ismerősei szerint. Úgy fest tényleg, a mai napig barátok vagyunk.Ettől nem lett kevésbé férfias a szememben, sőt...26N
2016. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Költőnő? ***** válasza:
Ha csak azt hajtogatod, h neked nem kell változnod és találsz ilyen nőt is; mi értelme a kérdésednek?
2016. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
90%

"Ennyire sablonos, egyforma legyen az összes nő, félelmetes :("


ezt írod arra, hogy a legtöbb nőnek határozott, férfias férfi kell.. :D

most ha azt mondom, hogy nemre való tekintet nélkül a legtöbb embernek nem jön be, ha valaki lusta....akkor fú ennyire sablonos lenne minden ember? :D


na mindegy. 32 éves vagy, és még kisfiúnak érzed magad. változni nem akarsz. nem tudom minek írtad ki a kérdést, le is írod, hogy volt már egy 5 éves kapcsolatod is.. (ebből elég egyértelműnek kell lennie számodra, hogy ha nem is sok, de vannak olyan nők, akik elviselik a kisfiúkat)


na hajrá, szurkolok, hogy megtaláld az anyucid! :D

(bocs, de meglehetősen ellenszenves vagy, de nem azért, amit állítasz magadról)

2016. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Hát nekem a félénkség nem jön be. Nem vagyok az a típusú karakén csaj, aki csak úgy odamegy férfiakhoz leszólítani őket, sem az a fajta nő, aki időtlen időkig feszegeti a másikat azért, hogy az megnyíljon neki. Lelkizés mértékkel jöhet, a nyálasságot nem bírom. Kedvesség határozottan jöhet, aranyosság / érzelmesség szintén mértékkel, amíg nem csap át a szirupos kategóriába.


A határozottság és a férfiasság nekem igenis számít (ez nem egyenlő azzal, hogy vki bunkó, beszólogatós vagy beképzelt). A jó külső is fontos, bár ez relatív. Én csomó olyan embert jó külsejűnek tartok, akit a legtöbb csaj szóra sem méltatna. A pénz nekem max. olyan szinten számít, hogy legyen munkája, legyenek életcéljai, és ne herdálja a pénzt.

2016. jan. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!