Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akinek nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akinek nem a férfiasság, jó külső, pénz, határozottság számít, hanem az érzelmesség, kedvesség, aranyosság, lelkizés, félénkség?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyen nőt? Mennyire elterjedtek?
2016. jan. 6. 09:13
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

8. 9.


Igen az aranyos kedves félénk kisfiút, aki a lelki társa lehet.

Lehet a férfiak is egyformák, de én nem, mert nekem nincs ilyen elvárásaim, csak annyi hogy a nő is legyen ilyen.

2016. jan. 6. 09:52
 12/34 anonim ***** válasza:
94%
Akkor gyozkodd magad tovabb. Ha masok egyontetu velemenyen el sem gondolkozol, ne irj ki kerdest.
2016. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem biztos van ilyen is, aki meg anyaszerepben szeret lenni egy kapcsolatban, csak ez nagyon ritka. A nők többsége társat keres maga mellé, nem egy gyereket, akit vezetgetni kell.
2016. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
93%

Hát, a többi nő nevében nem tudok nyilatkozni, de nekem biztos nem kéne egy ilyen pasi, ööö, pardon, kisfiú. A határozatlan, tesze-tosza, tutyi-mutyi, pipogya embereket alapjáraton se kedvelem túlzottan, de hogy a páromtól nem viselném el, az egészen biztos.

Férfi létére félénk? Te jó ég...! Ez pontosan miért is pozitív tulajdonság? Gondolom, ismerkedésnél nekem kellene kezdeményeznem, mert ő meg lenne szeppenve, hogy leszólítson... és azután? Nem mer majd semmit elintézni nélkülem, mert ő félénk? Nekem kéne élete végéig tutujgatni? Vagy ha valaki beszólna nekünk mondjuk egy séta alkalmával, akkor mi lesz, elszalad? Vagy esetleg még nekem kéne őt megvédenem? Vagy miért is jó az nekem, ha a pasi félénk?


Nem, nem, ne haragudj, de ez senki számára nem lehet vonzó tulajdonság. Az ilyen ember nem férfias, hanem inkább szánalmas.

2016. jan. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
89%
Le lehet szavazni a 14-est, kedves ferfiak/kisfiuk, de nokent en is vele ertek egyet es akkor is ez az igazsag, ha szemellenzot huztok, mert az kenyelmesebb, mint elfogadni a tenyeket, hogy parkapcsolatra, kesobb apa szerepre nem kisfiu kell, hanem ferfi.
2016. jan. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Valóban sokszor kisfiúnak, érzem magam, pedig 32 éves vagyok, viszont lelkizős vagyok, nagyon tudok szeretni, figyelmes vagyok
2016. jan. 6. 10:14
 17/34 anonim ***** válasza:
94%
32 évesen kisfiúnak érzed magad? Akkor a tökéletes nő számodra édesanyád. Otthon nyugodtan lehetsz kisfiú addig, amíg csak akarsz, édesanyád majd szeretettel abajgat. De ha párra, nőre, vagy úgy egyáltalán normális párkapcsolatra vágysz, oda férfi kell és nem kisfiú, ne haragudj.
2016. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, ha ez sablonosság, hát legyen, én a férfias férfiakat kedvelem.


Amiket felsoroltál, érzelmesség, kedvesség,aranyosság, ezek női tulajdonságok. Az élet kemény, ha mindketten ilyenek lennénk, nem tudnánk párként boldogulni, anyu törölgetné a fenekünket meg az orrunkat.

A közös élethez, túléléshez, napi küzdelmekhez szükség van a férfias tulajdonságokra (is), a határozott fellépésre, érdekérvényesítésre, kiállni magunkért, stb. A félénkség nőnél sem előnyös tulajdonság. Mire mennék vele, ha lenne egy félénk pasim, aki nem tud megvédeni, kiállni mellettem egy vitában csak elsunnyogná az egészet. Csalódott lennék.


Ismerek egyébként olyan nőt, akinek ilyen kis tutyimutyi pasija van, de panaszkodik is, hogy nem lehet rá számítani, nem lehet komolyan venni.

2016. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
91%
32 evesen kisfiunak erzed magad? Na az viszont mar nagy baj...
2016. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
91%
Az a gond, hogy te még gyerek vagy. Testileg lehet, hogy a férfiasság jegyeit hordozod magadon, de ... sajnos, ezek a válaszok egy durcás kisgyerekre jellemzőek.
2016. jan. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!