Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki ha azért vagyok szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha azért vagyok szűz mert folyton tanulok és nincs időm ezzel foglalkozni?

Figyelt kérdés
-egy lány

2016. jan. 2. 22:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj!! Ha nehéz a szak, ahova jársz, tanuld meg rendesen,végezd el jól és majd építesz kapcsolatokat amikor munkába álltál.

De persze csak akkor ha neked ez így megfelel. Ha meg másra vágysz, hát egyeztesd össze valahogy az időd, hogy jó legyen. De szerintem ne menjen a tanulás rovására, akárki is mondja azt, hogy ezek a legszebb éveid és ne pazarold el a tanulás miatt. Meg a kis kukit a szájukba. Tanulás nélkül nincs munka, anélkül pedig nincs pénz hogy eltartsd magad egy normális szinten. Azért vannak prioritási sorrendek.

2016. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
de gáz vagy xd ez ulta ciki. LOL xd
2016. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy hány éves vagy. Ha középiskolás korú akkor ciki ha állandóan tanulnod kell ahhoz hogy teljesítsd a nem túl nagy elvárásokat, ha egyetemista akkor érthető.
2016. jan. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szűznek lenni nem ciki. De a tanulásra fogni az.


Vagy azért vagy szűz, mert nem akarsz szexelni, vagy azért, mert nem találsz hozzá partnert. Teljesen mindegy, hogy melyik az oka, de nem a tanulás. Az csak kifogás.

2016. jan. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem ciki,de nem tudod,hogy milyen jó dologból maradsz ki... L
2016. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én ha csaj lennék, akkor keresnék egy pasit, és szexrabszolgaként nyalatnám végig a nunimat, miközben tanulok. :)
2016. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Tényleg nem mindegy, hogy hány éves vagy, és hogy miért így hozod össze a cikiség és a szűz fogalmát. Túl keveset írtál ahhoz, hogy ezt így egyszerűen eldönteni lehessen. Véleményem szerint egyáltalán nem ciki 18-ig szűz lenni, de szülinapra sem kell rendelni azért chippendale fiút, hogy jaj betöltöttem azt a bizonyos életkort.

Általában ezen kor alatt ritka az, aki tényleg komoly, belsőséges kapcsolatot alakít ki a másik nemmel, így számomra nem ciki módon veszíti el a szüzességét. Persze van ilyen is, meg olyan is, de csak általánosságokról beszélek.

Ha azért, mert folyton tanulsz, nincs kellő időd ismerkedni, és olyan kapcsolatot kialakítani, ahol szexuális téren is egymáséi lehettek, ott el kell gondolkozni. Megéri-e ez az egyetemi/főiskolai szak, hogy emiatt éveket áldozzak fel a társkeresés oltárán? Lehet, hogy a válaszod igen, így ez esetben nincs ebben semmi kivetnivaló-csak lehet, hogy hátránnyal indulsz ezen a téren, amikor meglesz a suli, és ha nemcsak ismerkedni, hanem barátokra, barátnőkre sem lesz időd, a szociális hálóból máris kiestél, kevés eséllyel indulsz, persze, nem lehetetlennel.

Ha a választott szak eleve nem olyan presztizsű, szived vágya szak, csak azért tanulsz, mert muszáj, ide irattak be a szüleid, stb. akkor szerintem nem kérdés, hogy már a folyton tanulás is ciki 18 évesen, és inkább a pályamódosításon kéne törni a fejedet.

Ha egyszerűen azért tanulsz túl sokat, mert ahogy fentebb is írta valaki, nem bírod teljesíteni másképp a dolgokat és eleve nem szived vágya-szak, ideje váltani, mert az életed múlik rajta.

Valami nem kerek a sztoriddal, magyarázatoddal, így megválaszolhatatlan igazából a kérdésed.

2016. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ciki, mivel az indoklás egy nagy... rizsa. Bizony. :)
2016. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Számomra egy kicsit visszatetsző, hogy azt állítod, csak azért vagy szűz még, mert folyton tanulsz. Azt mondod, ha nem kéne folyton tanulnod, akkor odadobnád magad valakinek csak úgy? Na látod :) (Vagyis remélem, hogy nem ilyen vagy)


Én is rengeteget tanulok, nehéz szakmám van. Nem sok időm jut az ismerkedésre és úgy vettem észre, a lányok a szakmám és az elfoglaltságom miatt is visszautasítóbbak.


Engem nemhogy nem zavarna egy lány, aki sokat tanul, hanem kifejezetten örülnék is neki. A szorgalom, intelligencia, műveltség tulajdonságok nagyon vonzóak a számomra. Az meg, hogy nem volt még úgy tapasztalata, az egy további plusz előny. Ezen tulajdonságok alapján sokkal jobban meg is tudnám értetni magam egy ilyen lánnyal és ez lehet kölcsönös is lenne

2016. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!