Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves szűz, unalmas, tehetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves szűz, unalmas, tehetetlen, vesztes vagyok. Akasszam föl magam?

Figyelt kérdés

Eddig csak két prostituálttal voltam, mindkét alkalom sz.r volt.

Gyakorlatilag barátaim sincsenek, unalmas keserű, semmitmondó az életem. Van állásom, és ennyi.

A külsőm nem ronda, de nem vagyok jóképű izmos, társasági partiarc, menő stílusú csávó.

Ráadásul a szép csajokat nézem meg, következésképpen egyedül maradok. Így mi értelme az életnek?


2015. dec. 3. 16:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom miért, de én elnevettem magam ezen a kérdésen. Eléggé groteszk :D
2015. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
0%
Twitteld pls ;)
2015. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Mi ebben a vicces b. meg?
2015. dec. 3. 16:08
 4/32 anonim ***** válasza:
80%

Életkor szerint pont benne vagy abban az intervallumban ahol a legnagyobb az öngyilkossági ráta, valamint férfi is vagy ami még inkább megnöveli ennek esélyét.


Hát figyelj, én nem mondhatom meg mit csinálj vagy mit ne csinálj, de úgy gondolom, még nem veszítettél el mindent.

Ha úgy gondolod, ez a legjobb lépés akkor csak növeled a statisztikai pontosságot, de szerintem fel kellene tenned mindent egy lapra és kockáztatni. Kimenni az életbe, külföldre szerencsét próbálni mint a mesékben. Ha belegondolsz, sok vesztenivalód nincs, ebben az országban pedig csak vegetálni lehet egyedül, magányosan.


ui. Egy barátnő jelen esetben nem segítene semmit, csak rontana.

2015. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Azt jó lenne tudni, hogy milyen állásod van. Mert ha egy szürke életet élő szakember/diplomás vagy, olyan 180-200 vagy afeletti fizetéssel, akkor egyszerűen csak az a helyzet, hogy nem éled jól az életedet. Ebben az esetben ha van akaratod, akkor lenne lehetőséged változtatni az életeden. Persze ha éhbérért dolgozol, akkor megint más a helyzet, mert több ismerősöm van, akinek a párkapcsolati kudarcai a tanulmányaikat/karrierjüket is befolyásolta és ma már mindegyik tiszta szellemi roncs ráadásul alig keresnek.
2015. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
145 ezret keresek, szürke irodistaként.
2015. dec. 3. 16:19
 7/32 anonim ***** válasza:
Gondolkoztál már azon, hogy elvégezz egy levelező képzést (valami mérnöki képzés)? Közben dolgozhatnál, és érdemes lenne nyelvet is tanulni (főleg német), majd megpróbálkozni a külföldi munkavállalással. Hidd el rengeteg olyan férfi van, akinek csak azért van mélyponton a párkapcsolati élete, mert a karrierjükben sem értek el semmit, de ahogy a kérdésedet olvasom, nekem azt tűnt fel, hogy te inkább belefásultál a mindennapokba, de azon kívül semmi gond nincs, csupán új közeg és ingerek szükségesek. De ez csakis rajtad múlik.
2015. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Azért csak van, ami vonz, érdekel, foglalkozz azzal, a többi meg jön magától...
2015. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Hát ha kocka a srác, a sőtét szobában való playstationőzéssel nem hiszem hogy bevonzaná a puncikat:)

Egyébként én is hasonló helzetben vagyok, annyi különbséggel hogy fizetésem sokkal kevesebb. Tehát te jobb helyzetben vagy! Ja és legközelebb jobb prostihoz menjél!

26f

2015. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Mérnöki szakot?

Azonnal kibuknék onnan róla. Matekból épp hogy átmentem az érettségin.


A karrier és a párkapcsolat, vagy a nőkhöz való viszony hogyan függ össze egymással?


Egyébként nekem sosem volt jó életem, de az igaz, hogy belefásultam egy kicsit, a munkán kívül nem történik velem semmi. Ma a vasútállomáson láttam egy lányt, aki tetszett megakartam szólítani, de lebeszéltem magam róla, egyszóval gyáva voltam megtenni. Korábban már csináltam ilyet, de mindig az volt a válasz, hogy van barátom, magyarán "takarodj innen" , erre gondoltam most is, meg hogy biztos magas elvárásai vannak, mivel szép csaj volt.

2015. dec. 3. 16:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!