Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves szűz, unalmas, tehetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves szűz, unalmas, tehetetlen, vesztes vagyok. Akasszam föl magam?

Figyelt kérdés

Eddig csak két prostituálttal voltam, mindkét alkalom sz.r volt.

Gyakorlatilag barátaim sincsenek, unalmas keserű, semmitmondó az életem. Van állásom, és ennyi.

A külsőm nem ronda, de nem vagyok jóképű izmos, társasági partiarc, menő stílusú csávó.

Ráadásul a szép csajokat nézem meg, következésképpen egyedül maradok. Így mi értelme az életnek?


2015. dec. 3. 16:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Csak szerinted nem vagy ronda, a lányok szerint igen.
2015. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
74%

"Hát ha kocka a srác, a sőtét szobában való playstationőzéssel nem hiszem hogy bevonzaná a puncikat"

Hát ps-sel nem is, de egy pc gamer teljesen jó, az exem is "kocka" volt, imádtam a lusta hétvégéket mikor pizzát ettünk és együtt játszottunk. :D

A jóképű izmos társasági partiarcok tök jók havernak, de párnak inkább egy visszahúzódó, művelt, csendes fiút preferálnék. Amiatt meg egészen el vagyok keseredve, hogy a korosztályomban már szüzet nem is találnék :/

A prostizás viszont undorító, nálam pl ez alapból kizáró ok :D Meg a nyafogás is. Menj el pszichológushoz, majd helyrerak. Nem ciki.

21/L

2015. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Igen.Egyel kevesebb önsajnáltató.
2015. dec. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
54%
Várjál már, most esik le. Ha már voltál prostival akkor hogy lehetsz szűz? Nem mintha annyira számítana, de na...
2015. dec. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
A szűz a csillagjegye. :D
2015. dec. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
hmm. 22 es. Én egy gazdag kocka vagyok :D Ps4, Xbox one, Gamer laptop, Gamer asztali pc minden van :D igazából ezek mellett még edzem és érdekel is pár dolog. :D :D Én meg pont ilyen életvitelű barátnőre vágyok akivel végre lehetne egyet Mortalozni :D :D
2015. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
43%

"Sokat gondolkodom rajta, hogy mi a probléma, és nem tudom, hogy mi. :("


Az, hogy jó eséllyel nem jársz társaságba (különben lennének barátaid), semmi szenvedélyed nincs az életben, érzelmileg elzárod magad a többi embertől és élsz a kis világodban begubózva, távol mindentől és mindenkitől.


Kezdj el valami társas hobbit (a legjobb sport), ott találsz haverokat, barátokat, akikkel elmehetsz bulizni. A PUÁ-t is ajánlanám, sok olyan emberrel megismerkedhetsz, akiknek hozzád hasonló problémái vannak vagy voltak és sikerült ezeken túllépniük. Csak ne fizess be drága tanfolyamokra, mert felesleges pénzkidobás :D

2015. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
54%
De várj már, ha prostinál voltál akkor már nem vagy szűz nem?
2015. dec. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Végre utánanéztem, mi ez a PUA dolog.. Ez akkora kamu, hogy hihetetlen :'D Na, ingyenes tanfolyam mindenkinek, itt és most: LEGYÉL ÖNMAGAD. Nagyon sablon, de komolyan, ha összejön egy kapcsolat, akkor évekig megjátszanátok magatokat? Nem kell nagymenőt játszani, ha nem vagy az.

Személyiségfejlesztés? Nos nem tudom, én a személyiségem fejlődését nem bíznám valami random kontárra. Ha úgy érzem, hogy segítségre van szükségem, akkor szakemberhez fordulok, akit pszichológusnak hívnak, nem valami netes kamu cucchoz.

Az önbizalomnövelés meg marha egyszerű: találj valamit, amiben jó vagy, és csináld sokat. Ennyi. Én pl nekiálltam nyelvet tanulni, mert ez ad sikerélményt. De ez lehet sport, festés, novellaírás, makettrepülő-készítés, számítógépes játék, akármilyen marhaság, amitől kapsz sikerélményt. Koncentrálj rá, és adni fog önbizalmat.

Tapasztalatból beszélek, a béka feneke alatt volt az önbizalmam, féltem az emberektől, magányos voltam, folyton szenvedtem hogy semmiben se vagyok jó. Átérzem a dolgot, tudom mennyire rossz. Ha szeretnéd írhatsz privátot is.

Viszont az önbizalomnövelésen kívül nem muszáj felforgatni a teljes személyiséged. Nekem nem jönnek be a menő típusú pasik, inkább legyen okos és szeressen olvasni meg kockulni :D Meg van még így pár lány, hidd el, szükség van csendes pasikra is.

Komolyan mondtam, hogy keress fel egy pszichológust, sírd el neki a bánatod, és ő majd helyrerak lelkileg.

21/L

2015. dec. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"Végre utánanéztem, mi ez a PUA dolog"


Nem felületesen utánanézni kell, hanem mélyebben beleásni magad és beszélgetni olyan emberekkel, akiknek segített. :) Akkor nem a felszínes dolgokat fogod belőle meglátni és azt gondolni, hogy pl. színészkedésre tanít.


De a PUA tanítások megítélésétől függetlenül azért lehet hasznos foglalkozni a témával, mert a kérdező sok, hozzá hasonló hasonló helyzetben lévő srácot megismerhet, akikkel összehaverkodhat és akik támogatják a csajozásban. Ha kell, akkor akár odalökdösik csajokhoz, hogy kilépjen a komfortzónájából és fejlődjön :D

2015. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!