Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 éves szűz, unalmas, tehetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves szűz, unalmas, tehetetlen, vesztes vagyok. Akasszam föl magam?

Figyelt kérdés

Eddig csak két prostituálttal voltam, mindkét alkalom sz.r volt.

Gyakorlatilag barátaim sincsenek, unalmas keserű, semmitmondó az életem. Van állásom, és ennyi.

A külsőm nem ronda, de nem vagyok jóképű izmos, társasági partiarc, menő stílusú csávó.

Ráadásul a szép csajokat nézem meg, következésképpen egyedül maradok. Így mi értelme az életnek?


2015. dec. 3. 16:02
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
72%
Fogadj örökbe egy galléros varánuszt.
2015. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem megy a csajozás, akkor miért nem próbálod meg élvezni az élet más dolgait? Próbáltad már a falmászást, a vad vízi evezést, vagy a parázson járást? Ezek ilyen olcsó élmények, egy egyszerű fizetéssel is megengedheted magadnak.
2015. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
ˇGyakorlatilag barátaim nincsenek " " Eddig csak két prostinál votlam " Nem bántani akarlak, de azon elgondolkodtál már, hogy ennek mi lehet az oka ? Hogy esetleg Te csinálsz valamit rosszul ? Kezd el élni.:) Szerezz barátokat, járkálj ki hétvégente. Nem fog az ajtódon egy bombanő csak úgy bekopogtatni. Az meg, hogy átlagos a külsőd, egy dolog. Simán lehet szép barátnőd attól.:)
2015. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
És ha unalmas az életed, akkor miért nem csinálsz valamit amikor nem dolgozol? Ahhoz nem kell lány se, csak te. És tádá! máris nem unalmas az életed. Ha annyi az életed, hogy felkelsz, elmész dolgozni, hazajössz, alszol, akkor ne csodálkozz, hogy se havernak, se barátnak nem akarnak.
2015. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Sokan lázasan, kétségbeesetten, és szenvedések közepette az értelmet keresik az életben, ahelyett, hogy elfogadnák, hogy semmi értelme sincs, és a fölösleges szenvedések helyett inkább csak simán jól éreznék magukat.
2015. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
53%
Hasonló szerencsétlen vagyok, csak nőben. :) Küldj már egy képet magadról. ;)
2015. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

#16


Nem fog. Válaszolni se kár strapálni magad.

2015. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Ha már két prostival voltál, hogy lehetsz szűz? Amúgy ha nem nézel ki jól, és menő se vagy, máshogy nem juthatsz szexhez.
2015. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Te írtad ki a másik veszteses kérdést is, fogadok, arra már válaszoltam.
2015. dec. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Sokat gondolkodom rajta, hogy mi a probléma, és nem tudom, hogy mi. :(


Képet nem fogok küldeni az tuti.

2015. dec. 3. 17:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!