Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Képesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Képesek lennétek szeretni egy unalmas, vesztes srácot?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, hogy nincs semmi életem. :(( Én szeretnék, de nem jön össze. Ergo unatkozni lehet mellettem.


Nem vagyok jóképű, csak átlagos arcú, izmos sem, jó öltözködési stílusom sincs. Ergo nem nézek ki jól.


Tapasztalatom kevés van a lányok, és emberek terén. Nem sikerült megtalálnom a közös hangot velük. :(( Ergo nem biztos, hogy jó szexet tudok nyújtani, meg hű de jó közös programokat. :(


Tehát nem nézek ki jól, nem sikerül bulizni, szórakozni járnom, mint a többi rendes fiatalnak, barátaim nem is tudom, hogy egyáltalán vannak-e még, két prostival szexeltem idáig, fogalmam sincsen mit kezdjek az életemmel, és közelebb vagyok a harminchoz mit a húszhoz.


Annyit tudok felmutatni, hogy van egy irodai munkám, és nem vagyok dagadt, ápolatlan (186 cm magas, 86 kg).


Látod? Itt a Péntek este és itthon vagyok, és holnap is csak ülni fogok a négy fal között. :(( Annyira utalom.

Nem tudom, hogy mit is csináljak?


2015. nov. 20. 17:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

Nem.

L21

2015. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
Rád is vár valahol egy hasonló tulajdonságokkal rendelkező lány csak meg kell őt találnod.De ne reklámozd ezt a prostis dolgot.
2015. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Igaz nem nő vagyok, de hadd mndjak valamit: szerintem olyan nincs, hogy unalmas ember. Inkább csak unott. Persze jobb változtatni ezen, mert túlságosan el lehet kényelmesedni, és az nem jó neked sem, partnerednek sem. Egyébként nem kell mindig pörögni, ha nincs senkid. Akkor sem kell minden hétvégén menni ide-oda, ha van valakid. Ez közös megegyezés kérdése, na meg embertípusé is szerintem. Te nyugisabb, kényelmesebb típus vagy, valaki meg pörgős, impulzív stb. Ennyi. Nyilván akkor van gond, ha két különböző habitusú ember találkozik, de mivel mindenki az érdeklődésének megfelelő célközönséget tud kiválasztani ilyen téren, simán akadhatsz elsőre is hasonló emberbe. Viszont ahhoz tényleg el kéne járnod valamilyen edzésre, klubba, szakkörre, színházi körbe, olvasóklubba, táncra, akárhová. Ördögi kör, mert gondolhatod, hogy minek járjak el, ha nincs kivel? Hát ezért. Mert csak így van esélyed belebotlani valakibe, otthonról ez lehetetlen. Főleg nem ajánlom a társkeresést, mert egy magadfajta introvertáltabb ember még nagyobbat csalódhat személyes találkozáskor, ami extrém mód demotiválttá tehet azután ismerkedést illetően.
2015. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem lennék képes szeretni egy ilyen embert. Nem a fent leírtakkal van a probléma hanem az önbecsülés teljes hiányával. És ha az egyik felet folyamatosan pesztrálgatni kell, lelket önteni belé, akkor a másik fél nem tud kiteljesedni, vagyis a kapcsolat nem lehet sikeres, mert két emberen múlik. Az nem elég, ha csak az egyik fél tesz hozzá az egészhez. Márpedig te unalmasnak, átlagon alulinak titulálod magad, vagyis nyilván a párodtól várnád a "megváltást". Amit viszont ő egyedül nem tud elhozni, ha megszakad sem.
2015. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én is társasági, bulizós, "Élezem az életet!" ember szeretnék lenni. Ezek miért lenne rossz dolog? Látom, hogy ez jó dolog, de nekem nem sikerül. :((
2015. nov. 20. 17:43
 6/19 A kérdező kommentje:

"te unalmasnak, átlagon alulinak titulálod magad,"


Valószínűleg az is vagyok. :((

2015. nov. 20. 17:44
 7/19 anonim ***** válasza:

Azt kezdesz az életeddel, amit te akarsz ... Ha te egy unalmas alak vagy, akkor az azért van, mert te úgy döntöttél :-P Most is itt siránkozol, ahelyett, hogy kicsípnéd magad elhúznál az életbe ...

De egyébként vannak ugyanilyen unalmas lányok is ... Bár nehezen fogtok egymásra találni, ha begubózol, de talán ha eleget sírdogálsz egy-egy ilyen fórumon, előbb-utóbb rád akad egy hasonszőrű ... :-P Vidám életetek lesz :-D :-D

2015. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Clark Kent.. ***** válasza:
18%

Szeretni talán tudnának (mint havert), de férfiként soha nem tudnának rád tekinteni.


Ne dőlj be azoknak a lúzereknek, akik arra biztatnak, hogy örökre ilyennek kell maradnod.


Kezdd el a változást, olvass önfejlesztő irodalmat! Csernus könyveit ajánlom kezdésnek, nekem sokat segítettek.

2015. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok bulizós de nem tudnék ilyen ember mellett élni. Kezdj el túrázni, sportolni, olvass sokat, járj el moziba, színházba, ha kell, egyedül de biztos akad egy két barátod. Iratkozz be valami tanfolyamra, ismerkedj emberekkel, tanulj nyelveket.
2015. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én tudnèk. A barátom sem volt soha a társaság közép pontja egyáltalán nem macsó alkat, szerintem helyes de izlések és pofonok. Szerintem Minden férfit lehet ösztönözni arra,hogy változtasson és boldog életet éljen csak a megfelelõ nõ Kell hozzá aki "seggbe rúgdossa"
2015. nov. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!