Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Képesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Képesek lennétek szeretni egy unalmas, vesztes srácot?

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, hogy nincs semmi életem. :(( Én szeretnék, de nem jön össze. Ergo unatkozni lehet mellettem.


Nem vagyok jóképű, csak átlagos arcú, izmos sem, jó öltözködési stílusom sincs. Ergo nem nézek ki jól.


Tapasztalatom kevés van a lányok, és emberek terén. Nem sikerült megtalálnom a közös hangot velük. :(( Ergo nem biztos, hogy jó szexet tudok nyújtani, meg hű de jó közös programokat. :(


Tehát nem nézek ki jól, nem sikerül bulizni, szórakozni járnom, mint a többi rendes fiatalnak, barátaim nem is tudom, hogy egyáltalán vannak-e még, két prostival szexeltem idáig, fogalmam sincsen mit kezdjek az életemmel, és közelebb vagyok a harminchoz mit a húszhoz.


Annyit tudok felmutatni, hogy van egy irodai munkám, és nem vagyok dagadt, ápolatlan (186 cm magas, 86 kg).


Látod? Itt a Péntek este és itthon vagyok, és holnap is csak ülni fogok a négy fal között. :(( Annyira utalom.

Nem tudom, hogy mit is csináljak?


2015. nov. 20. 17:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

30 évesen már rájöhettél volna arra a felismerésre, hogy le kell zs@rni a nők elvárásait, mert azok úgyis olyan magasak, hogy nincs aki teljesíteni tudná azokat!


Ezek után, miért is foglalkozol ezzel?


Vagy te, tudod nyújtani azt amit tudsz és ennyi. A nő vagy elfogadja vagy nem!


Most jön a hülye szöveg a többiektől, hogy "változz meg"


Kérdem én, hogy minek változzon? Miért ő változzon?


Van sok idióta pasi, akinek nincs jobb dolga mint változtatni magán. Ha vékony, akkor kondizik, hogy izmosodjon, de nem azért mert magának nem tetszik vékonyan, hanem mert ez a női elvárás! stb.stb.stb


Az én 35+os ismerőseim java része el van adósodva azért, mert a fizetéséből nem tudott házat venni, de a bnőjének imponálni kell ezzel, hogy saját háza van, mert ez már egyes nőknél elvárás főleg 30fölött. Így 15-20 évnyi hitelbe verte emiatt magát!


Hát gratulálni tudok az ilyennek b+!

2015. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem csak barátnőt szeretnék.


Volt két barátnőm, de az semmit nem old meg. Tudom ez így furán hangzik, de nem csak a barátnő hiánya a probléma. Ez biztos.


Társaságra vágyom, de nagyon. Igazi életre. Kikapcsolódásra, eljárni szórakozni.

Ezt mind egyedül csináljam?? :S

2015. nov. 20. 18:22
 13/19 Clark Kent.. ***** válasza:

@18:21-es


Nem muszáj megváltozni, meg lehet maradni a lábtörlő szintjén is. Akár ott maradhatsz te is.


A változás csak egy lehetőség.

2015. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Miért ő változzon? Mert nem boldog így, azért. Senki nem mondta hogy adósodjon el meg imponáljon nőknek. Azt javasoltuk hogy menjen túrázni, sportolni, iratkozzon be valami tanfolyamra, olvasson sokat, menjen el színházba, egy szóval: ÉLJEN! Nincs életed? Csinálj magadnak!
2015. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

- Pityu, olyan hülyén nézek ki, mit csináljak?

- Margit! Ne nézzél ki hülyén!

2015. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Miért alakult így az életed? Igazából mindegy mert mindenen változtathatsz...kezdésnek ez nemrossz...de ne a rossz tulajdonágokat mondogasd hanem h mit szeretnél pozitívat!!!
2015. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Ajánlom Szabó Péter önfejlesztő videóit (ingyenes). Amíg vesztes vagy, senki nem akar veled kezdeni, ki örül annak, ha lehúzzák? Mindenki fejlődni, szárnyalni akar. Amíg csak elvárod hogy más rajtad segítsen, gondolj bele Te mit tudsz így nyújtani a másiknak?

2015. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%
Úgyis megcsalnál, úgyhogy nem.
2016. jan. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Micsoda???


Ez mi volt Utolsó?

2016. jan. 4. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!