Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit várhatok tőle? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várhatok tőle? Lehet ebből még valami komolyabb?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit kb. 1 hónapja ismertem meg a legjobb barátnőm által. Pár napja együtt buliztunk és egy picit becsiccsentettünk mindketten és elcsattant pár csók,majd egész éjjel bújt hozzám és fogta a kezem. Másnap reggel is csókkal búcsúzott el tőlem. Mikor élőben beszélgetünk akkor mindig jól érezzük magunkat, viszont facebookon elég közömbös...Ráadásul alig ír. Napi egyszer rám ír és akkor is olyan, mint akinek nincs kedve beszélgetni :) Barátnőmnek pedig azt mondta, hogy meg akar engem jobban ismerni és komoly kapcsolatot szeretne :) Bár én úgy vélem, hogy aki komoly kapcsolatot szeretne az nem viselkedik a másikkal közömbös stílusban és akkor keresne... Mit várhatok ettől?

2015. dec. 28. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Kereshetnéd te is, mert lehet, hogy nem kap elég visszajelzést az irányodból, hogy neked is tetszik. Így elmehet a kedve.
2015. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én írok neki általában....

illetve tegnap megigérte,hogy ma ír nekem és még nem írt

2015. dec. 28. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdésem van.


Miért a facebookból indulunk ki?

Kérdező... Az egyik barátnőm szótlan fb-n, mert ő ilyen neten keresztül.

Érted?

Ne az fb alapján próbáld már meg szerencsétlen srácot megítélni...

2015. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!